Skaistumam

Sejas krēmi

Sejas krēmi ir satopami dažādu veidu un līdz ar to tie veic arī dažādas funkcijas. Ir pieejami mitrinošie, barojošie, atjaunojošie, nostiprinošie un vēl citu veidu sejas krēmi. Katrs no šiem krēmiem pilda kādu noteiktu uzdevumu.

Mitrinošie krēmi

Veic sejas ādas mitrināšanu, novērš ādas sausumu un sagatvo ādu barojošā krēma uzklāšanai. Barojošais krēms bagātina ādu ar viatmīniem, minerālvielām un citām tai nepieciešamajām vielām. Savukārt atjaunojošais krēms veicina ādas šunu ātrāku atjaunošaos, pieškirot ādai elestību.

Tā kā sejas krēmiem ir tik daudz dažādu veidu, tad ir svarīgi sapras,  kurš krēms ir nepieciešams tieši tev. Sejas krēmu vislabāk izvēlēties pēc sava ādas tipa un pēc diennakts laika, kurā vēlies to lietot, jo ir manāma atšķirība arī starp dienai un naktij paredzētajiem sejas krēmiem.

Lielu sejas krēmu klāstu piedāvā dabīgās kosmētikas ražotājs „Madara kosmētika”. „Madra kosmētika” radītie sejas krēmi ir īpaši izstrādāti, to ražošanā izmantojot dabīgos augu ekstraktus. Produktu klāstā ietipst produkti katram ādas tipam, kā piemēram:

Dziļi mitrinošs krēms

Krēms piemērots sausai un ļoti sausai ādai. Tas nomierina sausu un savilktu ādu un baro to ar tādām bioloģiski aktīvām vielām kā minerāliem, augu vitamīniem un bioflvonoīdiem. Mitrinošs krēms veic sejas dziļu mitrināšanu, pilnībā novēršot tās sausumu.

Atjaunojošs nakts krēms

Krēms paredzēts lietošanai visiem ādas tipiem jebkurā vecumā. To uzklājot pirms gulētiešanas āda tiks mitrināta un bagātināta ar dažādām bioloģiski aktīvām vielām. Krēms veicina šūnu atjaunošana, līdz ar to tiek aizkavēts ādas novecošanās process. Lietojot Atjaunojošo nakts krēmu tiks mazināti ārējās vides radītie kaitējumi, nelieli sejas defekti un smalkās krunciņas.