Finanses

Pirmais kredīts bez maksas

Ne velti sabiedrībā ir radies uzskats, ka pirms algas laiku var dēvēt par pieticīgo periodu, kad lielākajai daļai cilvēku nākas dzīvot mazliet taupīgāk. Naudas summa mēneša laikā ir krietni sarukusi – cilvēki vairs nevar atļauties veikt neieplānotus pirkumus. Ir pat situācijas, ka neatliek naudas līdzekļu, lai samaksātu kādu steidzamu ikmēneša rēkinu. Ko darīt šādās situācijās? Viens no variantiem – aizņemties! Kredītdevējus vari salīdzināt creditpro.lv kredītu salīdzināšanas tabulā

Lai risinātu īslaicīgas finansiālās problēmas lieliski noderēs ātrais kredīts. Ātrais kredīts – tā ir iespēja aizņemties salīdzinoši nelielu naudas summu, vidēji 200 lati – pirmajā aizņēmuma reizē. Ja vēlēsies aizņemties atkārtoti, Jums būs pieejama nedaudz lielāka naudas summa. Aizņēmuma atmaksas termiņš ir 30 dienas, bet ja arī tad nejutīsies drošs par savām iespējām kredītu atmaksām – pagarini termiņu. Kredīta atmaksas termiņu var pagarināt tik reizes, cik vien pats vēlies. Bet iegaumējiet – arī kredīta pagarināšanas maksa ir jāveic laicīgi!

Mūsdienās aizņemšanās process nav nekas sarežģīts, varētu pat teikt, ka tas ir novienkāršots un padarīts saprotams ikvienam. Turklāt – pirmais aizdevums tiek piedāvāts bez maksas! Cik aizņemsies – tik arī atdosi! Lai saņemtu kredītu, Jums ir jāveic vien daži vienkārši soļi:

 Izvēlies kredītu kompāniju!

 Ātro kredītu kompāniju klāsts ir plašs, bet Jums ir nepieciešams atrast sev vispiemērotāko! Jo katrai no kompānijām ir savas prasības. Piemēram  – ir kompānijas, kuru klientam jābūt ar oficiālu darba vietu, regulāriem ienākumiem, bet citām – kredīta ņēmējs var būt arī cilvēks bez darba, students vai pensionārs.  www.creditpro.lv piedāvā iespēju ātros kredītus ātri un ērti salīdzināt – izmanto to! Kredītu salīdzināšanas tabulā iegūsi informāciju par kompānijām, kas pirmo kredītu piedāvā bez maksas, uzzināsi par maksimālo aizdevuma summu un izsniegšanas ātrumu. Svarīga informācija, lai tieši Jūs izdarītu pareizo izvēli!

Reģistrējies un piesakies kredītam! 

Kad būsi izvēlējies ātro kredītu kompāniju, aizdevēja mājas lapā reģistrējieties, sniedziet informāciju par sevi. Svarīgi ir aizpildīt visus nepieciešamos laukus un sniegt tikai patiesu informāciju. Kredīta izsniedzējam ir svarīgi iegūt tikai patiesu informāciju, lai izskatītu un pieņemtu lēmumu, vai Jums piešķirt vai atteikt kredītu.

Saņem kredītu! 

Ja kompānija Jums naudas aizdevumu izlems piešķirt, naudas summa Jūsu kontā tiks ieskaitīta mazāk kā 20 minūšu laikā. Patiesi – ātra nauda!

Tagad apkoposim ātrā kredīta sniegtās priekšrocības

jeb kāpēc būtu jāaizņemas pie ātro kredītu izsniedzējiem:

  • –  Aizņemties ir vienkārši, ērti un droši! Viss kas Jums ir nepieciešams – dators ar internet pieslēgumu, mobilai telefons un bankas konts.
  • – Aizņemties vari bez maksas – cik aizņemsies, tik atdosi – izdevīgi;
  • – Kredīts Jūsu bankas kontā vien dažās minūtēs. Naudas kredītu ir iespejams iegūt mazāk kā 20 minūšu laikā!
  • – Kredīta atmaksas termiņu ir iespējams pagarināt – atdot tikai tad, kad būsi pārliecināts, ka kredīta atmaksa neradīs lielu “robu” Jūsu ikmēneša ienākumos.

Turpinājumā apskatīsim populārākās ātro kredītu kompanijas, kuras pirmo kredītu Jums kā jaunajam klientam piedāvā bez maksas – bez procentiem!

Sms Credit kompānija ātro kredītu Jums izsniegs, ja:

– Jūs esat 19 – 70 gadus vecs, bez kavētiem maksājumiem un bez pārkāptām kredītsaistībām.

Soho Credit kompānija ātro kredītu Jums izsniegs, ja:

– Jūs esat 20 – 65 gadus vecs, bez kavētiem maksājumiem un bez pārkāptām kredītsaistībām. Kā arī – Jums ir regulāri ienākumi!

Via Sms kompānija ātro kredītu Jums izsniegs, ja:

– Jūs esat20 – 65 gadus vecs, bez kavētiem maksājumiem un bez pārkāptām kredītsaistībām. Jums var būt nenomaksāts kāds kredīts vai aizdevums citā kredītiestādē!

Open Credit kompānija ātro kredītu Jums izsniegs, ja:

– Jūs esat18 – 70 gadus vecs, bez kavētiem maksājumiem un bez pārkāptām kredītsaistībām. Kā arī – Jums ir regulāri ienākumi!

Plašāku informāciju un kredītu salīdzināšanas tabulu meklē http://creditpro.lv ! Aizņemies atbildīgi!