Finanses

Netērē laiku – izvēlies Open Credit naudas kredītu!

Open Credit naudas kredīts ir vienkāršs un ērts veids, kā aizņemties nelielus naudas līdzekļus uz salīdzinoši neilgu laiku. Mēs piedāvājam noformēt aizdevumu par summu līdz pat 1000 latiem tikai dažu minūšu laikā, turklāt to iespējams izdarīt bez ķīlas vai galvojuma.

Open Credit naudas kredīts ir īstermiņa ātrais aizdevums internetā apmērā no 50 līdz 1000 latiem uz laiku līdz 12 mēnešiem. Tā ir lieliska iespēja aizņemties gadījumos, kad nepieciešami papildus līdzekļi salīdzinoši īsā laikā. Mūsu piedāvātais naudas kredīts var noderēt gadījumos, kad jāveic neplānots pirkums, jāapmaksā pēkšņs rēķins vai jāsedz kādi citi negaidīti izdevumi. Tāpat naudas kredīts var palīdzēt īstenot kādu sen lolotu sapni, piemēram, ceļojumu vai kādas preces iegādi.

Galvenā mūsu piedāvātā naudas kredīta atšķirība no citiem aizdevuma veidiem ir iespēja to noformēt ļoti īsā laikā bez liekām formalitātēm.

Naudas kredīts internetā ir ļoti ērts un vienkāršs veids kā tikt pie papildus naudas līdzekļiem, jo tā noformēšanai nav nepieciešama ķīla, galvojums, izziņa no darba vietas vai bankas par ienākumu regularitāti un apjomu vai cita veida nodrošinājums, kura noformēšana var aizņemt laiku. Tāpat nav nepieciešams apmeklēt banku vai citu kredītiestādi, jo mēs piedāvājam iespēju naudas kredītu noformēt internetā.

Pieteikties Open Credit naudas kredītam var pavisam vienkārši:

  • Jāaizpilda reģistrācijas anketa, godīgi atbildot uz visiem jautājumiem;
  • Jāapstiprina reģistrācija, pārskaitot reģistrācijas maksu viena santīma apmērā;
  • Jāsaņem apstiprinājums un jāpiesakās naudas kredītam.

Jāpiebilst, ka reģistrācija jāveic tikai pirmo reizi piesakoties naudas kredītam.

Open Credit naudas kredīta noformēšana aizņem tikai 15 minūtes, turklāt tā ir ērta un vienkārša, lai to izdarītu nepieciešams tikai dators ar interneta pieslēgumu, atvērts konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums.

Mūsu piedāvātais naudas kredīts ir pieejams Latvijas Republikas iedzīvotājiem vecumā no 18 līdz 70 gadiem bez negatīvas kredītvēstures.