Pakalpojumi Preces

Nepieciešamas higiēnas preces birojam? Izvēlies Berendsen!

Emblēmu Paklāju Servisa (EPS) piedāvātās Berendsen higiēnas preces birojam ir īpaša produktu līnija, kas ievērojami atvieglo tualetes telpu uzturēšanu, kā arī padara to lietošanu daudz higiēniskāku un patīkamāku. Tā ir lieliska iespēja ietaupīt laiku un līdzekļus tualetes telpu uzturēšanai un vienlaicīgi ievērojami paaugstināt uzņēmuma darbinieku komforta līmeni.

ad

Berendsen higiēnas preces birojam ir ērti un vienkārši kopjams un uzturams tualetes aprīkojums un produkti, kas ievērojami paaugstina higiēnas līmeni tualetes telpās. Tas nozīmē, ka izvēloties Berendsen higiēnas preces jūs ievērojami ietaupīsiet laiku un līdzekļus, kas nepieciešami tualetes telpu uzkopšanai un uzturēšanai, un tajā par laikā uzlabosiet to stāvokli, padarot to apmeklēšanu patīkamāku un higiēniskāku.

Berendsen higiēnas preces birojam ietver gan tualetes aprīkojumu, gan dažādus higiēnas produktus, piemēram, dvieļu un tualetes papīra turētājus, atkritumu tvertnes, putu ziepju dozatorus, atkaļķotājus, dezinfekcijas līdzekļus, gaisa atsvaidzinātājus un daudz citu preču.

ad

EPS piedāvātās higiēnas preces birojam iederēsies ikvienā interjerā jo pieejamas dažādās krāsās – tumši sarkanā, pelēkā, zaļā, oranžā, melnā, baltā, tradicionālajā tērauda krāsā un citās. Turklāt to dizains ir speciāli izstrādāts, lai vienlaicīgi nodrošināt lielisku izskatu un visas ierīces būtu maksimāli ērti lietojamas. Piemēram, daļā higiēnas preču birojam ir iebūvētu kustību sensori, ļaujot tās izmantot pat nepieskaroties. Tāpat higiēnas precēm ir speciāli izstrādāta antibakteriāla virsma.

Viss pieejamais aprīkojams ir ērti kopjams un lietojams. Turklāt EPS piedāvā arī iespēju higiēnas servisu. Tas nozīmē, ka par tualetes telpu tīrību un atbilstību visām higiēnas normām parūpēsies speciālisti, ļaujot jums koncentrēties uz uzņēmuma darbu un neuztraukties par tualetes tīrību.

Berendsen higiēnas preces birojam pieejamas visā Latvijā. Plašāka informācija par piedāvājumu, iespējām tās iegādāties un uzstādīt ir pieejama interneta vietnē berendsen.lv sadaļā Higiēnas serviss.

ad