Preces

Latvijā ražotas mēbeles jaunām izjūtām

Ekspresīvais latviešu mēbeļu dizaineris Raimonds Cīrulis ideju kabatā netur. Kad uzaust vīzija par karalisku krēslu, gluži kā radītu varenākajam no pasaules monarhiem, vai relaksācijas krēslu, kuru novietot uz jahtas klāja, vērojot kā pasaules okeānos dejo vaļi, viņš rada. Uz lapas tiek zīmēta skice, kuru vairākkārt uzlabo. Kad tiek iegūta dizaina un ērtību perfekta sintēze, uz tās tiek uzsista emblēma „Maffam Freeform”, un izstrādājums nonāk pie mēbeļu mīļotāja.

ad

Latvijā ražotas mēbeles „Maffam Freeform” rotā ne tikai latviešu dārzus un terases, bet ir guvušas slavu arī aiz mūsu ārēm – Igaunijā, Beļģijā, Nīderlandē, Luksemburgā un Vācijā. Gan pašmāju, gan starptautiskās izstādēs „Maffam Freeform” mēbeles apbrīnotāju skatus saista pateicoties izsmalcinātam un neparastam dizainam un vēl neparastākam materiālam. Šo Latvijā ražoto mēbeļu gars nāk no tāliem vulkāniskiem apgabaliem, jo tieši vulkānu pakājēs tiek savākts bazalts. Tam savienojoties ar sveķiem tiek iegūts ekoloģisks un neparasti izturīgs, bet vienlaikus – elegants materiāls – bazalta šķiedra.

Neraugoties uz to, ka uzņēmums darbojas apmēram gadu, piedāvājumā jau ir prāvs skaits ar visdažādākajām Latvijā ražotām dizaina mēbelēm. Galdi KING Table un MONO Table saspēlē ar Jūsu izvēlētiem krēsliem zaļo piemājas mauriņu darīs vēl pievilcīgāku. Starp citu, šīs Latvijā ražotās mēbeles var novietot arī saulē, tās neizbalo un pārlieku nesakarst. MANU Nest iekaramais krēsls (tautā dēvēts par kūniņu) ir tik pašpietiekams, ka labi iederēsies arī ārpus civilizācijas. Iekariet to ozolā, ieritinieties dziļāk un lūkojieties kā bites lasa medu. MANU Nest ir tikai piecpadsmit kilogramus smags, tāpēc to var ņemt līdzi pat ceļojumā. Asu izjūtu cienītājs varbūt to iekārs kokā virs Amazones ūdeņiem un lūkosies kā izsalkuši krokodili dūksnājā meklē medījumu. Bet nesatraucieties – tas nesalūzīs!

ad

Latvijā ražotas mēbeles Maffamfree.com piedāvā arī Latvijā ražotus interjera priekšmetus. Vīnu kolekcionāri novērtēs pudeļu statīvu MULTI. Savukārt nedaudz mazākais pudeļu statīvs REVOLVER būs neaizvietojams viesībās.