Finanses

Kur saņemt ātro naudas kredītu internetā?

Ātrais naudas kredīts internetā ir ērts un vienkāršs veids kā īsā laikā tikt pie papildus naudas līdzekļiem. Latvijā pašlaik ir vairāk nekā 20 dažādu kompāniju, kas piedāvā šo aizdevuma veidu, tomēr ne visiem, kas plāno aizņemties, ir skaidrs, kur saņemt ātro naudas kredītu internetā un kā izvēlēties labāko no plašā piedāvājuma klāsta.

Ātrais naudas kredīts internetā ir īstermiņa aizdevums, ko iespējams noformēt un saņemt dažu minūšu laikā, pat neizejot no mājām, jo viss, kas nepieciešams, ir dators ar interneta pieslēgumu un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums. Ātrā naudas kredīta apjoms ir līdz vairākiem simtiem latu mēnesī (dažas kompānijas piedāvā ātro naudas kredītu internetā līdz pat 1500 latiem) un tā mēneša procentu likme ir no 10 līdz 30 procentiem.

ad

Ir ļoti viegli atrast kompānijas, kas izsniedz ātro naudas kredītu internetā, jo Latvijā to ir vairāk nekā divdesmit. Uzņēmumi savā trapā atšķiras ar atpazīstamību, mēneša procentu likmi, pieejamo kredīta apjomu, darba laikiem un citiem faktoriem.

Izvēloties ātro naudas kredītu internetā, svarīgi ir izvirzīt kritērijus, kas ir nozīmīgi kredīta saņemšanai un izvēlēties labāko pieejamo variantu no vairākām iespējām. Var gadīties, ka daļa no kompānijām, kas piedāvā ātro naudas kredītu internetā, neatbilst ļoti būtiskiem atlases kritērijiem. Piemēram, gadījumos, kad ātrais naudas kredīts nepieciešams brīvdienā, jāizvēlas tikai starp kompānijām, kas strādā brīvdienās. Līdzīgi ir gadījumos, ja kompānijas nepiedāvā tik lielu kredītu, cik nepieciešams.

Pašlaik ir vairākas interneta mājas lapas, kas apkopu informāciju par dažādām ātro kredītu kompānijām un ievērojami atvieglo izvēli. Viena no tādām ir comparo.lv. Šajā mājas lapā iespējams salīdzināt dažādus ātrā naudas kredīta internetā risinājumus pēc noteiktiem kritērijiem.

ad

Izvēloties kādu no ātrā naudas kredīta internetā risinājumiem, ieteicams arī pārbaudīt atsauksmes par kompānijām internetā, kā arī konsultēties ar cilvēkiem, kam ir pieredze ātro naudas kredītu internetā izmantošanā. Vienmēr ir labāk uzticēties zināmai kompānijai ar pozitīvām atsauksmēm nekā izvēlēties pakalpojumu par kura kvalitāti nav pārliecības.