Internets Pakalpojumi

Interneta pieslēguma ātrums

Viens no galvenajiem laba interneta pieslēguma rādītājiem ir pakalpojuma ātrums. Dažādi interneta provaideri un tikpat atšķirīgi ir interneta ātrumi. Turklāt dažu interneta pakalpojumi saņemšanas iespējas var būt ierobežotas.

ad

Optiskā interneta galvenā priekšrocība ir interneta pārsteidzošais ātrums. Tāpat pārsteidzoša ir pieslēguma stabilitāte. Kāds optiskā interneta lietotājs atzīst, ka pieslēdzoties ar vadu pa taisno var sasniegt līdz pat 500 Mbit/s ātrumu. Ar optisko internetu Jūs ietaupīsiet savu laiku. Ja iepriekš filmu ielādēšana vai ietilpīgu failu lejupielāde prasīja stundas, tad tagad tās pašas darbības var veikt dažu minūšu vai pat sekunžu laikā.

Savukārt teritorijās, kur optiskā interneta pieejamība ir ierobežota, Lattelecom piedāvā alternatīvu iespēju – DSL internetu. Tas ir stabils internets, kvalitatīvs un pietiekoši ātrs interneta pieslēgums, kas nodrošina ātrumu līdz pat 10Mbit/s. DSL internets būs pieejams vietās, kur ir pieejama Lattelecom telefona līnija. Turklāt DSL internetu var pieslēgt arī atsevišķi, neizmantojot Lattelecom fiksētā telefona pakalpojumus.

ad

Arī mobilā interneta proveideri atšķiras ar savu piedāvāto datu apjomu un interneta ātrumu. Piemēram, LMT internets datorā nodrošina ar maksimālu mobilitāti, jo atšķirībā no vadu interneta nav piesaistīti noteiktai vietai vai datoram. Datu apmaiņas apjoms būs atkarīgs no pakalpojuma maksas, bet interneta ātrums no pieslēguma zonas tīkla signāla.

Kas ietekmē interneta ātrumu?

Pieslēguma ātrumu ietekmē ne tikai pieslēguma parametri un tā kvalitāte, bet arī tas, pie kāda no interneta resursiem (lapām, portāliem vai pat citiem lietotājiem) Jūs vēršaties un cik augsta ir šī resursa noslogotība.

Kā palielināt interneta ātrumu?

Lai palielinātu interneta ātrumu var veikt dažus tehniskus uzlabojumus jūsu datoram, bet labākais risinājums būs optiskā interneta ierīkošana.

ad