Pakalpojumi Preces

EPS nomājamie gumijas paklāji patīkamākai dzīvei

Gumijas materiāla lieliskās īpašības – elastību, mitruma izturību un neslīdamību − ir novērtējis arī līderis paklāju nomā AS „Emblēmu paklāju serviss” (EPS). Izmantojot inovatīvas tehnoloģijas, tiek radīti divu veidu gumijas paklāji – komforta paklāji un skreiperi.

Komforta paklāju noslēpums slēpjas īpašajā uzbūvē, kas savienota ar universālo gumijas materiālu. Bez netīrumu savākšanas komforta paklāji pilda arī citas funkcijas. Komforta gumijas paklāji mazina nogurumu, tāpēc tie ir nepieciešami uzņēmumos, kuros darbinieki ilgstoši stāv kājās. Un ne tikai tur…

Ne mazums sporta klubu un baseinu apmeklētāju, nonākot uz flīzētās, turklāt slapjās grīdas, ir jutušies gluži kā slidotavā. Apmeklētāji vairs nespēj pilnībā izbaudīt relaksāciju, jo tiem ir jāuztraucas par to, kā nepaslīdēt un negūt kādu savainojumu. Arī šo problēmu visai vienkārši var atrisināt izmantojot gumijas paklājus, kas neļaus paslīdēt, un arī paši neslīdēs uz slidenās virsmas.

Ikvienam lielāka vai mazāka bāra vai restorāna īpašniekam ir zināms, cik lielus zaudējumus nodara saplēstie trauki, īpaši, ja tie ir no augstvērtīgi izstrādājumi no laba stikla. Ar komforta gumijas paklājiem finanšu nelietderīgajam izmantojumam ir darīts gals. Novietojot tos aiz bāra letes un virtuvēs, samazināsies saplēsto trauku daudzums, bārmeņi, pavāri un oficianti varēs drošāk veikt savus ikdienas pienākumus.

EPS produktu piedāvājumā ir arī skreiperi − universāli pie ieejām novietojami gumijas paklāji lielo gružu (smilts, grants u.tml.), sniega un dubļu savākšanai. Šie gumijas paklāji spēj uzkrāt sevī līdz pat diviem litriem ūdens. Skreiperis ievērojami uzlabos telpu tīrību.

Skreiperu labās netīrumu noberšanas spējas izrādīsies noderīgas arī ikvienam remontstrādniekam. Skreiperis lieliski pilda telpu norobežošanas funkciju, nepieļaujot celtniecības gružu tālāku pārnēsāšanu.

Izvēloties EPS gumijas paklāju nomu, Jums vairs nebūs jārūpējas par paklāju tīrību. Par netīro paklāju nomaiņu pret tīrajiem un paklāju mazgāšanu videi saudzīgā veidā parūpēsimies mēs.