Bizness Pakalpojumi

Domus angāri pakalpojumi

Domus angāri pakalpojumi – angāri, garāžas, betonēšana un iekšdarbi. Mēs būvējam, ražojam un montējam specializētus angārus jau vairāk nekā 10 gadus, tāpēc zinām, ka kvalitatīvs angārs ir neaizstājama ēka, sākot ar saimniecību un beidzot ar mājas pagalmu.

Domus Angāri piedāvā standartizēta tipveida angārus, pielāgojot tos pēc jums aktuālajiem izmēriem, konstrukciju un angāru seguma veida, kā arī izgatavosim individuāli projektētus angārus pēc to pielietojuma visdažādākajiem mērķiem – graudu, lopbarība vai tehnikas uzglabāšanai, lopu turēšanai, autoservisa izveidei vai paplašināšanai, kā arī izveidojot to par kvalitatīvu un plašu noliktavu.

Piedāvājam klientiem pilna spektra pakalpojumus:

  • Mēs ražojam visa veida garāžas – gan siltinātas, gan dekoratīvi apmestas, metāla, koka u.c. Dažādas krāsas un specifikācijas iespējas.
  • Veiksmei nepieciešams spēcīgs pamats, tāpēc mēs piedāvājam kvalitatīvus betonēšanas pakalpojumus. Industriālās grīdas, betona pēdas, lentveida pamati. Izdarīsim visu – sākot no laukuma sagatavošanas un materiāla pielāgošanas laika apstākļiem līdz gatavas grīdas līdzināšanai un pat slīpēšanai, ja nepieciešams.
  • Ja jums plānots daļējs vai pilnīgs remonts, pārbūve vai jebkāda iekšdarbu kombinācija – Domus angāri ir lieliska izvēle. Domus angāri piedāvā visa veida remontdarbus – reģipša ieklāšana; grīdu ielikšana/atjaunošana; špaktelēšana; griestu un sienu krāsošana; elektrības vadu pārvilkšana; santehnikas profila darbi; konstrukciju demontāža (pie remontdarbu veikšanas, piemēram, iekštelpu pārplānošanas gadījumā) u.c.

 5 iemesli, kāpēc vērts apskatīt Domus Angāri piedāvājumu:

  • Veicam pilna cikla būvniecību no projektēšanas un betonēšanas darbiem līdz atslēgai.
  • Pielāgojam pasūtījumu pēc klientam aktuāliem izmēriem, krāsām, specifikācijas, dizaina un citām vajadzībām. Pielāgojams arī durvju, logu daudzums.
  • Konkurētspējīgs cenas piedāvājums.
  • Piedāvājam bezprocentu līzingu, bez ķīlām un bez galvojumiem.
  • Angāri ir ērti pārvietojami, ātri uzstādāmi un demontējami.  

Izvēloties Domus pakalpojumus – kvalitāte un garantija nav bonuss. Tas ir standarts!

Ar Domus Angāri plašāku piedāvājumu var iepazīties, sazinoties ar mums telefoniski vai atbildot uz šo ziņu.

Mūsu projektus apskati mājas lapā vai Facebook lapā