Pakalpojumi Preces

Davanutirgus.lv uzsāk darbu

Darbu sācis elektronisko dāvanu karšu interneta veikals Davanutirgus.lv. Izmanto iespēju iegādāties elektroniskās dāvanu kartes no dažādu pakalpojumu sniedzējiem – ēdināšanas uzņēmumiem, atpūtas ceļojumi, pakalpojumu un preču tirgotājiem vai ražotājiem, kā arī dažādiem izklaides pasākumiem un pakalpojumu sniedzējiem.

Dāvanu kartes tiek ģenerētas tikai elektroniskā formā. Uz katras dāvanu kartes ir unikāls kods, kas garantē pakalpojuma vai preču saņemšanu pie gala pakalpojuma sniedzēja vai preču izlatītāja.

Elektroniskās dāvanu kartes

Dāvanu karšu tirdzniecības vietnē Davanutirgus.lv tiek ģenerētas elektroniskās dāvanu kartes .PDF formātā. Uz katras elektroniskās dāvanu kartes ir norādīts unikāls dāvanu kartes vai kupona kods, kas garantē pakalpojuma saņemšanu pie gala pakalpojuma sniedzēja elektroniskās dāvanu kartes vai kupona nominālvērtības apjomā.

E-biļete vai lektroniskās dāvanu kartes

E-biļete ir mūsdienīgs un ērts risinājums biļešu lietošanai, jo nav jātērē laiks biļetes izņemšanai kasē vai pasūtīšanai pa pastu. Biļeti saņemot, to iespējams lietot jebkurā brīdī. E-biļete ir dokuments PDF (Portable Document Format) faila formātā, kam ir unikāls svītru kods vai/un QR kods. Normālās situācijās lai lietotu e-biļeti, tā nebūtu jāizdrukā papīra formātā, pietiktu ar tās uzrādīšanu viedierīcē, piemēram, mobilajā telefonā vai planšetē. Tomēr, ņemot vērā faktu, ka ne visi pakalpojumu organizatori ieviesuši pilnas funkcionalitātes e-biļešu lasītājus, tāpēc, lai izvairītos no situācijas, kad neiekļūstat pasākumā, tomēr aicinām izdrukāt biļetes.

Iegādājoties e-biļeti, tā tiks nosūtīta uz Jūsu e-pastu. Lai e-biļeti izmantotu vietās, kur viedierīcē nav pieejams internets, pirms došanās uz pasākumu ieteicams to saglabāt telefona atmiņā vai vēl labāk to izdrukāt. Lai izvairītos no nepatīkamiem starpgadījumiem, e-biļeti nav vēlams uzrādīt viedierīcē, kam bojāts ekrāns. Drošības nolūkos ieteicams e-biļeti glabāt tikai sev pieejamā ierīcē un nepieļaut Jūsu lietotāju datu nonākšanu citas personas rīcībā.