Pakalpojumi

Dāvanas vīriešiem, kuriem viss jau ir?

Kad runa nāk par dāvanu iegādi, tad nākas konstatēt, ka visgrūtāk iegādāties dāvanas ir tieši vīriešiem, īpaši, ja meklējat jaunu dāvanu kādam ģimenes radiniekam vai tuvam draugam, kam dāvanas esat pasniedzis jau gadiem. Laikam ejot idejas dāvanām sāk vienkārši pazust un īpaši grūti ir atrast kaut ko unikālu tad, kad vīrietim jau ir viss, ko viņš vēlas.

ad

Vai maz ir kas tāds, kā viņam vēl nav?

 Iespējams, dāvanu piemeklēšana vīrietim nebūtu tik grūta, ja vienkārši apsēstos pie papīra lapas un sāktu uzskaitīt viņa hobijus, intereses, aizraušanās un personisko gaumi. Tas, kas šo dāvanu meklēšanas procesu padara grūtu ir fakts, ka vairumam vīriešu jau ir pilnīgi viss – kurpes, kaklasaites, gadžeti, auto u.tml. Vai maz ir kas tāds, kā viņam nav?

 Par laimi, vārds „pilnīgi viss” nav jāņem vērā burtiski. Pasaulē vēl aizvien ir atrodamas unikālas dāvanas vīriešiem, kuriem, kā šķiet, jau ir viss. Viss, kas jādara, jāvelta nelielas pūles, lai šīs lietas atklātu. Galvenais triks slēpjas tajā, ka ir jāmāk šīs lietas saskatīt:

ad
  • Viena no iespējām kā sagatavot dāvanu, kuras viņa patiesi vēl nav – izveidot to pašam. Tie, kas aizraujas ar rokdarbiem vai kam ir pilna galva unikālu ideju var vai nu izveidot, vai pasūtīt speciālas dāvanas. Ja to dara vadoties pēc vīrieša gaumes un personības iezīmēm, tad visam vajadzētu izdoties.
  • Cita lieta – sākt domāt par to, ko vīrietis vēlas, bet pats sev nekad to nepirktu. Varbūt ir kāda sentimentāla sporta piemiņas lieta, ko viņa statuss vairs neļauj iegādāties? Tā ir iespēja iegādāties šo lietu viņa vietā.

Dāvanu kartes – „baltais karogs” vai tomēr unikāla dāvana?

 Bieži vien uzskata, ka dāvanu karte nozīmē to, ka persona nav spējusi atrast kādu unikālāku dāvanu un tā vietā iegādājās kaut ko universālu. Bet mūsdienās tā vairs nebūt nav. Kāpēc? Jo pieejamas ne tikai veikalu, bet arī aktīvu izklaižu dāvanu kartes, kas kalpos kā lieliskas dāvanas vīriešiem.

 Lidojums ar paraplānu, biljarda spēle, jūras safari uz kutera, daivings, veikbords, fotonodarbības, restorāna apmeklējums u.tml. Vai tad neizklausās interesanti? Ja piemeklēsi aktivitāti, kas ir tuva vīrieša personībai un interesēm, dāvanu karte noteikti atstās patīkamu iespaidu.

ad