Pakalpojumi

Neaizmirstama dāvana – šokolādes masāža!

Viens no veidiem, kā iepriecināt otru svētkos, ir uzdāvināt neaizmirstamu dāvanu. Par vienu no labākajām dāvanām tiek uzskatīta šokolādes masāža, kas sniegs svētku gaviļniekam patīkamus un relaksējošus mirkļus.

ad

Vairāku veidu šokolādes masāžas dāvanu karšu veidā iespējams iegādāties lielākajā Latvijas piedzīvojumu dāvanu karšu veikalā DāvanuServiss.lv.

Patlaban uzdāvināt iespējams:

  • Šokolādes masāžu Summer Touch;
  • Šokolādes SPA komplektu Bonitta;
  • Eksotisko šokolādes masāžu Medicīnas centrā Mā-Re;
  • Šokolādes nakti 2 personām Baltvillā;
  • Relaksējošu procedūru ar šokolādes termoaplikāciju Hotel Jūrmala SPA.

Šokolādes masāža Summer Touch 

tiek veikta ar vieglām kustībām, atbrīvojot organismu un ķermeni no uzkrātās ikdienas spriedzes. Šī masāža ne tikai harmonizē un atbrīvo no depresijas, bet arī baro un mīkstina ādu.

Šokolādes SPA komplekta

Bonitta masāža tiek veikta ar siltu mandeļu eļļu un tīrvielas šokolādi. Gluži tāpat kā iepriekš aprakstītā masāža arī šī atbrīvo no saspringuma un stresa.

Eksotiskā šokolādes masāža 

Medicīnas centrā Mā-Re radīs stundu labsajūtas, kā arī uzlabos asins cirkulāciju un apgādās ķermeni ar svarīgām vielām.

ad

Šokolādes nakts divām personām 

Baltvillā būs lieliska dāvana mīļotajam cilvēkam vai arī mīlošam pārītim. Šajā piedāvājumā iekļauta ķermeņa attīrīšana ar šokolādes skrubi, ķermeņa ietīšanas procedūra ar šokolādi, kā arī vispārēja ķermeņa masāža ar šokolādi. Papildu neaizmirstamām šokolādes procedūrām dāvanas saņēmēji varēs baudīt vakariņas un nakšņot viesnīcas numurā.

Relaksējoša procedūra ar šokolādes termoaplikāciju Hotel Jūrmala SPA veicinās svētku gaviļnieka „laimes hormona” endorfīna veidošanos, kā arī mitrinās ādu un izlīdzinās krunciņas.

DāvanuServiss.lv dāvanu kartes iespējams iegādāties ar Swedbank un SEB bankas internetbanku starpniecību, kā arī skaidrā naudā, norēķinoties birojā. Šokolādes masāžu dāvanu karšu derīguma termiņš ir 12 mēneši.

ad