Preces

Caur labām domām radītas mēbeles – Maffam Freeform

Mēbeļu izgatavošana ar rokām ikvienam meistaram ir dziļi intīms process. Radīšanas laikā klātesošās labās domas caur mēbeli tiek nodotas no meistara līdz pat mēbeles īpašniekam un to spārno. Katra rieva, iedobums un materiāla savijums atgādina, ka nekur citur pasaulē nav tam identiska priekšmeta. Jūsu galda, krēsla, kāju paliktņa.

Kādā dienā, kad pašmāju mēbeļu dizaineris Raimonds Cīrulis nolēma savu ideju atveidot bazalta šķiedrā, tika radīts pirmais krēsls ar firmaszīmi „Maffam Freeform”. Pateicoties tam, ka klienti novērtēja izstrādājuma neredzēto dizainu, sniegtās ērtības un ekoloģisko materiālu, ideja tika turpināta. Un nu jau mēs lepojamies ar Latvijā ražotām dizaina mēbelēm, kurām līdzīgas ne izmantotā materiāla ziņā, ne dizaina ziņā nav nekur citur pasaulē. Lai gan „Maffam Freeform” dizaina mēbeles jau ir guvušas atzinību arī ārpus Latvijas, Jūs varat būt drošs, ka identisks krēsls vai galds uz Jums nelūkosies cauri kaimiņu dārza žoga spraugām. Šīs dizaina mebeles ir ekskluzīvs produkts un tiek izgatavotas nelielā daudzumā.

Maffafree.com mājaslapā īstus dimantus atradīs āra mēbeļu, it īpaši dārza mēbeļu, meklētāji. Tie ir piemēroti lietošanai gan drēgnos septembra vakaros, gan svelmainās jūlija pēcpusdienās, jo pateicoties īpašajam pārklājumam, pārmēru nesakarst un neatdziest. Radošie dabasbērni, kuri ir noguruši no ierasto mēbeļu smagnējības un samākslotības, ierādīs tām goda vietu savā kantrī stilā ieturētajā interjerā.

Bet…pirms savu dārzu, terasi vai viesistabu rotājat ar „Maffam Freeform” mēbelēm, labi apdomājiet! Iespējams, turpmāk Jums viesības un pasēdēšana pie vīna glāzes ar draugiem un tuviniekiem būs jārīko daudz biežāk. Ikviens, kas reiz būs baudījis šo mēbeļu maģiju, to vēlēsies izjust atkal un atkal.