Finanses Internets Pakalpojumi

Ātrais kredīts pret ķīlu

Saņemt ātros kredītus grūtības vairs nevienam nesagādā. Lai gan nav daudz klientu, kuri gribētu saņemt Ātrais kredīts pret ķīlu, taču tā ir lielāka iespēja tikt pie vēlamā aizdevuma, ja citā gadījumā klientam kredīta piešķiršana tiek attiekta.

ad

Kredītu pret ķīlu var saņemt kompānijā E-kredits.lv šāds pakalpojums sāks darboties laikā, ja  klients nevar atdot bezķīlas kredītu, tad iespējams saņemt kredītu pret ķīlu. Ieķīlātā manta tiek glabāta divas nedēļa, ja klients to laicīgi never izpirkt, tad kompānija ir tiesīga ar ķīlu rīkoties pēc saviem ieskatiem. Uzņēmums E-Kredīts ir noteicis kredīta izsniegšanas laiku no septiņām līdz 30 dienām. Interesanti, ka E-Kredīts pie aizņēmuma atdošanas termiņa pieskaita divas dienas, par kurām klientam nav jāmaksā kredīta procenti. Vienīgi jāatceras, ka uz šo kredītu var pretendēt personas, kuras sasniegušas 21 gada vecumu. Par ķīlu var kalpot dažādas elektropreces, mobilie telefoni, kā arī juvelierizstrādājumu un citas vērtīgas lietas.

Ātrais kredīts pret ķīlas sniedz arī savas priekšrocības. Tas var būt, kā laika rezerve kredīta atmaksai. Ja zināt, ka nespēsiet laicīgi tikt galā ar kārtējo kredītmaksājumu, tad varat paļauties uz kādu ķīlas priekšmetu, kas kādu laiku varēs kalpot naudas vietā. Protams, cilvēks gribēs saņemt atpakaļ savu ieķīlāto mantu, tāpēc meklēs risinājumus, kā kredītu atmaksāt.

ad

No ātrajiem kredītiem ar ķīlu nav jābaidās. To darbības princips ir tāds pats, kā bezķīlas kredītu gadījuma. Lielākā atšķirība būs kredīta piešķiršanas laiks. Jo zināmu laiku no Jums prasīs došanās uz kredītiestādi, lai iesniegtu paredzēto ķīlas priekšmetu.

Aizdevumu pret ķīlu Jums izsniegs arī Bigbank, ja vēlaties aizņemties naudas summu, kas lielāka par 1000 latiem. Šajā kompānijā klients pats var izvēlēties kādu no kredīta veidiem, ar ikmēneša maksājumu veikšanu vai bez (atmaksājot kredītu termiņa beigās).

Jāteic, ka lielās konkurences dēļ kredītu aizdevēju tirgu dominē bezķīlas kredīti, kas savā veidā apliecina lielu uzticēšanās pakāpi saviem klientiem.

ad