Finanses

Ātrais kredīts no 18 gadiem

Mūsdienu realitāte ir tāda, ka jaunieši bieži vien sāk savas darba gaitas vēl pirms pilngadības sasniegšanas. Līdz ar to ap 18 gadu vecumu daudziem jau ir vērā ņemama darba pieredze. Lai arī būtu agri teikt, ka 18 gadīgs jaunietis ir izveidojis karjeru, nevar noliegt, ka viņš vai viņa ir finansiāli aktīvs cilvēks. Kur finansiāla aktivitāte, tur arī vēlmes, vajadzības un mērķi, kuru īstenošanai nepieciešama nauda. Ne vienmēr no algas dienas līdz nākamajai pietiek ar nopelnīto summu, dažreiz var rasties kāds īpaši izdevīgs, bet īslaicīgs pirkuma piedāvājums vai nomaksājams negaidīts rēķins – nepieciešams aizņemties naudu, turklāt lieki nekavējoties. Šādās situācijās lieti var noderēt ātrais kredīts no 18 gadiem.

Ne katrs ātrais jeb interneta aizdevējs ir gatavs uzticēties jauniešiem. Viss ir skaidrs – jauniešiem ir mazāka atbildība pret savu ģimeni, jaunieši daudz naudas var iztērēt izklaidēm un nepārdomātiem pirkumiem. Tomēr ir aizdevēji, kuri apzinās, ka ne visi 18 gadīgie ir „pār vienu kārti metami” un arī jauniem cilvēkiem mēdz būt nepieciešama ātra īslaicīgā finanšu palīdzība. Ātrais kredīts no 18 gadiem nozīmē to, ka aizdevumam iespējams pieteikties internetā un drīz vien saņemt pieteikto naudas summu savā bankas kontā, arī lietot to tālāk izmantojot internetbanku un tiešsaistes apmaksas iespējas. Ātrais kredīts ir ērta un ātra iespēja iegūt tieši šobrīd trūkstošās finanses par iegūto naudas summu, neizsniedzot ne ķīlu, ne meklējot galvotāju. Nepieciešama vien pieeja internetam (lai reģistrētos aizdevēja mājas lapā), mobilā telefona numurs un bankas konts kādā no Latvijas bankām. Ātrais kredīts no 18 gadiem parasti pieejams uz atmaksas laiku līdz 30 dienām, kas nozīmē, ka aizņemties varat jau šodien, bet kredīts un komisijas un procentu maksājumi jāatmaksā pēc 30 dienām, ja aizdevējs piedāvā ilgāku atmaksas laiku, tad kredītu iespējams atmaksāt vairākos maksājumos. Arī piedāvātās summas aizdevumiem mēdz būt dažādas – parasti līdz 250-300 Ls. Daži aizdevēji nosaka zemāku maksimālo aizdevuma summu, aizņemoties pirmo reizi vai jauniešiem līdz 20 gadu vecumam. Tomēr ātrais kredīts no 18 gadiem ir iespējams, lielākā vai mazākā apjomā atkarībā no aizdevēja.

Jaunieši netiek diskriminēti ātro aizdevumu jomā, iespēja aizņemties ir ikvienam, ja vien viņš vai viņa skaidri zina, ka kredītu spēs atmaksāt noteiktajā termiņā un pilnā apjomā. Vienmēr rūpīgi izvērtējiet daudzo aizdevēju piedāvājumus un noteikumus, jo ātrais kredīts no 18 gadiem ir aizdevums ar izvēles iespējām, ienāc un izvēlies – online-kredits.lv. Aizņemieties atbildīgi!