Finanses

Ātrais aizdevums no 18 gadiem

Ja persona ir sasniegusi 18 gadu vecumu un tai steidzami ir nepieciešami finansiālie līdzekļi, tad kredīta devēju kompānijas izvēle prasīs ilgāku laiku. Jo ne visas kompānijas ir gatavas izsniegt aizdevumus jauniešiem no 18 gadiem. Taču ir arī tādi uzņēmumi, kuri ir pretimnākoši, taču bieži vien arī tie pieprasa, lai klients šajā vecumā būtu strādājošs, ar patstāvīgiem ienākumiem.

Kredītus personām no 18 gadu vecuma piedāvā ātro kredītu kompānijas – interneta un sms kredīti) un bankas. Ja jaunietim aizdevums nepieciešams ātri, bez ķīlas un galvotāja, bet uz neilgu termiņu, tad piemērotākais variants būs kāds no tirgū piedāvātajiem ātrajiem kredītiem. Viens no piemēriem var būt Credit24.lv sniegtie pakalpojumi. Tomēr šī kompānija uzsver, ka potenciālajam klientam ir jābūt regulāriem ienākumiem, kas garantē aizdevuma summas atmaksu. Ja šī prasība tiek izpildīta, tad uzņēmums piedāvā aizņemties naudas summu no 50 līdz 1500 latiem.

Savukārt Crediton.lv nenorāda, ka personai obligāti jābūt algotam darbam. Ja tāds ir, tad kredītu varēs saņemt personas vecumā no 18 līdz 70 gadiem. Bet aizdevuma saņemšanai nav vajadzīgi nekādi dokumenti, ir nepieciešams tikai mobilais tālrunis un bankas konts kādā no Latvijas bankām. Šeit varēs aizņemties līdz 150Ls lielu naudas summu, kura būs jāatmaksā 30dienu laikā.

Arī AlfaCredit ir finanšu iestāde, kas orientēta uz klienta ērtībām, apkalpošanas ātrumu, augstu uzticamības un drošības pakāpi. Šī kompānija piedāvā ātros aizdevumus ar summu no 50 līdz 300 latiem. Aizdevuma pieprasīju var ātri noformēt, tāpēc saņemt naudu varēs jau vienas stundas laikā.

No citiem Latvijā populārākajiem ātro aizdevēju sniedzējiem (personām no 18gadiem) var minēt: GreenCredit, KredītuCentrs, DolceCredit.

 Protams, ir iespēja ņemt arī kredītu bankā, taču tādā gadījumā katra klienta pieteikums aizdevuma saņemšanai tiks izskatīts individuāli.