Finanses

Aizņemies vienkārši – kredīts bez ķīlas!

Nepieciešami nelieli naudas līdzekļi, bet nav laika un pacietības kārtot neskaitāmas formalitātes, lai saņemtu aizdevumu? Open Credit kredīts bez ķīlas var izrādīties lielisks risinājums – mēs piedāvājam iespēju noformēt un saņemt aizdevumu dažu minūšu laikā pat neizejot no mājām. Turklāt tā saņemšanai nav nepieciešama ķīla,galvojums vai cita veida nodrošinājums.

Kredīts bez ķīlas ir laba iespēja īsā laikā un bez liekām formalitātēm saņemt aizdevumu. Open Credit ātro kredītu bez ķīlas iespējams saņemt 15 minūšu laikā un tam nav nepieciešama ķīla,galvojumsvai kāds cits nodrošinājums. Tas nozīmē, ka aizdevuma saņemšana ir ērta, vienkārša un ātra. Piesakoties kredītam bez ķīlas, klienti nezaudē laiku, kas nepieciešams, lai nokārtotu dokumentāciju, kas saistīti ar kādas mantiskas vērtības ieķīlāšanu. Tāpat mūsu piedāvātajam kredītam nav nepieciešamsgalvojums, izziņas no darba vietas vai bankas par ienākumu regularitāti un apjomu, kā arī cita veida nodrošinājums.

Lai saņemtu kredītu bez ķīlas nav jādodas uz banku vai citu kredītiestādi – atliek tikai piereģistrēties mūsu mājas lapā un pieteikties aizdevumam. Lai kredīta noformēšanu mūsu klientiem padarītu ērtāku, esam izveidojuši vienkāršu kredītu kalkulatoru, kur, izvēloties vēlamo aizdevuma apmēru un atmaksas termiņu, iespējams noskaidrot, cik liels būs ikmēneša maksājums. Arī reģistrācijas anketa ir ērta un viegli saprotama, turklāt, tā jāaizpilda tikai pirmo reizi piesakoties aizdevumam.

Open Credit kredīts bez ķīlas

Pieejams Latvijas iedzīvotājiem vecumā no 18 līdz 70 gadiem bez negatīvas kredītvēstures. Lai to noformētu nepieciešams aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums un konts kādā no Latvijas bankām.

Mūsu piedāvātā kredīta bez ķīlas maksimālais apmērs ir 1000 latu un tā atmaksas termiņš var būt līdz pat 12 mēnešiem. Tiesa, maksimālais kredīta apjoms pieejams tikai mūsu pastāvīgajiem klientiem, kas iepriekš veiksmīgi atmaksājuši gan kredīta pamatsummu, gan procentu maksājumus.

Tomēr arī jaunajiem klientiem mēs piedāvājam īpašus aizdevuma nosacījumus. Pirmais kredīts bez ķīlas līdz 200 latiem uz laiku līdz 30 dienām pie mums pieejams bez maksas. Tas nozīmē, ka aizdevums pieejams bez mēneša procentu maksājumiem