Internets Pakalpojumi

6 iemesli, kāpēc video pakalpojumi varētu kļūt populārāki par kinoteātriem

Kāpēc tiešsaistes vietnes aizvilina skatītājus no kinoteātriem?

Šeit varat smieties komēdijā, uzmundrināt savu mīļāko komandu un vērot kulinārijas nodarbības.

Izrāžu laiki tiek atjaunināti lēni – var nākties gaidīt nedēļām ilgi, lai redzētu kaut ko labu. Un ir dienas, kad vienkārši nav filmas, kas atbilstu jūsu noskaņojumam: jūsu dvēsele alkst komēdijas, bet kases aparāts neatlaidīgi piedāvā tikai trillerus. Video pakalpojumiem šī problēma nav aktuāla. Vienā vakarā var noskatīties gan komēdiju, gan asa sižeta filmu, gan multfilmu desertam.

Starp citu, tiešsaistē ir ne tikai filmas. Sērijas, amatieru video, videoieraksti, videoieraksti, pamācības – formātu ir patiešām daudz. Un, ja kinoteātriem pastāvīgi jācīnās ar sporta arēnām un koncertzālēm par saviem skatītājiem, tad kvalitatīvs video pakalpojums apvieno visas izklaides iespējas vienuviet.

Tiešsaistes satura daudzveidība pakāpeniski maina lietotāju paradumus. Jums vairs nav jāgaida līdz vakaram un jāpielāgojas filmu grafikam, bet varat brokastu laikā noskatīties 10 minūšu garu tīmekļa seriāla epizodi un doties uz darbu.

Jums nav jāmeklē interesantas filmas, algoritmi tās ieteiks paši.

Pirms jūs pērkat pāris biļetes uz pēdējo rindu, jums ir jāizskata visas piekabes un kinoteātra repertuāra atsauksmes. Pretējā gadījumā vakaru var sabojāt. Video pakalpojumos parasti ir uzlaboti algoritmi, kas paši piedāvā lietotājam interesantu saturu. Turklāt videoklipu izvēle neaprobežojas tikai ar izrāžu programmu: jūs varat noskatīties pirmizrādes un atkārtoti noskatīties pasaules šedevrus vienu pēc otra.

Algoritmi analizēs jūsu preferences: kurus videoklipus skatāties līdz galam, kuriem blogeriem sekojat, kas jums patīk un kas nepatīk, un kur komentējat. Piemēram, ja esat abonents kādā zinātnieku kopienā, neironu tīkls var ieteikt kāda slavena zinātnieka lekciju vai interesantu dokumentālo filmu. Ja bieži klausāties tīmekļa seminārus par programmēšanu, sistēma rādīs vairāk izglītojošu videoklipu par šo tēmu.

Varat izvēlēties video kvalitāti un dublēšanu no savas iecienītākās studijas.

Video pakalpojumi ļauj pielāgot visu skatīšanās pieredzi. Varat nosūtīt filmu uz projektoru un baudīt 4K attēlu un telpisko skaņu gluži kā kinoteātrī. Vai arī varat atskaņot videoklipu tālrunī, pat bez interneta savienojuma, iepriekš lejupielādējot to no tālruņa. Tomēr tiešsaistes vietnēm ir tādas iespējas, ko parasts kinoteātris nevar atkārtot. Piemēram, daudzas filmas ir augšupielādētas pakalpojumos ar vairākām dublēšanas iespējām, un pirms sākat skatīties, lietotājs var izvēlēties, kurā balsī šodien runās galvenais varonis. Daudzos tiešsaistes videoklipu pakalpojumos varat arī pievienot vai noņemt subtitrus. Ja mācāties svešvalodu, šis iestatījums palīdzēs ienirt valodas vidē: novērtējiet oriģinālos jokus, vārdu spēli un īpašās žargona frāzes.

Daudzi pakalpojumi sinhronizē saturu starp sīkrīkiem. Ja no rīta tālrunī noskatījāties filmas treileri, vakarā sistēma var piedāvāt atskaņot pilnu filmas versiju, taču jau uz lielā ekrāna. Jūsu atskaņotājs izvēlēsies labāko video kvalitāti atkarībā no ierīces un interneta ātruma. Turklāt videoklipus var viegli pievienot atskaņošanas sarakstiem, piemēram, bērniem, ģimenes skatīšanai vai mājas ballītei ar draugiem.

Par to pašu naudu varat iegādāties vienu kinoteātra biļeti vai abonementā noskatīties veselu mēnesi ilgu videoklipu.

Ja uz kino dodaties kopā ar lielu grupu, biļete ir jāpērk visiem. Viss, kas jums kā videoklipu lietotājam ir jādara, ir jāreģistrējas abonementam, un jūs varat uzaicināt draugus. Turklāt jūs varat noskatīties vairāk nekā vienu filmu vienā vakarā. Ja filma jums nepatīk, jums nav tā jāskatās līdz galam tikai tāpēc, ka nevēlaties tērēt naudu. Vienkārši jebkurā brīdī pārslēdziet uz kaut ko interesantāku. Starp citu, dažās vietnēs jebkuru video saturu, tostarp labākās filmas, var skatīties bez maksas, tāpēc jums pat nav jātērē nauda.

Tiešsaistē rada tendences un tuvina aktierus auditorijai

Profesionāls saturs ar daudzmiljonu dolāru vērtām izrādēm vairs nav izklaides pamatā. Skatītājiem patīk amatieru videoklipi, sociālo mediju dejas, vienkārši pārskati un spontānas tiešraides. Jauni formāti parādās ātri un vēl ātrāk pārtop par tendencēm. Piemēram, pirms dažiem gadiem neviens nevarēja iedomāties, ka vertikāliem videoklipiem vispār ir tiesības pastāvēt – tika uzskatīts, ka fotografēt un fotografēt kādu cilvēku, neapgriežot tālruni otrādi, ir gandrīz vai slikts veids. Un šodien ir pat īsfilmas vertikālās sērijās, kuras, starp citu, neviens nesteidzas pārcelt uz plašajiem kinoekrāniem.

Arī video pakalpojumi ir padarījuši skatītājus un viņu elkus tuvākus nekā jebkad agrāk. Pirms piecdesmit gadiem uzticīgs fans varēja tikai mēģināt uzrakstīt vēstuli savai mīļākajai aktrisei. Taču jautājums, vai tas būtu sasniedzis adresātu, bija liels. Tagad ikvienam lietotājam ir iespēja izveidot saiti uz kāda populāra blogera raidījumu vai atzīmēt aktieri savā videoklipā, un viņam ir visas iespējas saņemt atbildi.

Neviens nekrusinās popkornu un nekliegs par spoileriem.

Visbeidzot, tiešsaistē galvenokārt tiek nodrošināts personiskais komforts. Vienkārši palaidiet savu iecienītāko videopakalpojumu savā Smart TV un varat baudīt filmas pazīstamā vidē. Turklāt jums nevajadzēs tērēt laiku sastrēgumos un rindās pie kasēm. Ja jums patīk klusums, mājās neviens jūs netraucēs ar čipsiem un popkorna čaukstēšanu. Savukārt, ja jūs nevarat iedomāties kino apmeklējumu bez uzkodām, jebkurā laikā varat doties uz virtuvi vai pasūtīt picu – nevienu netraucēs svešas smakas. Arī tualete ir vienmēr pa rokai – jums nebūs jāmaldās tumsā vai jāklausās rindas biedru neapmierinošais klaigāšana. Neko nepalaidīsiet garām – varat pārtraukt vai pārtīt, lai skatītos iecienītāko saturu.

Tiešsaistes vietnes ļauj skatīties videoklipus ne tikai mājās, bet arī jebkurā vietā: uz skrejceliņa, lidmašīnā vai pat garlaicīgā sanāksmē. Tie ļauj ērti sekot līdzi jaunākajām kino ziņām, jo varat skatīties jaunāko videoklipu vai filmu, kur vien vēlaties.