Zināmāko firmu ledusskapji interneta veikalā 1a.lv

Zināmāko firmu ledusskapjiElectrolux, Zanussi, AEG un Bosch nosaukumi komentārus neprasa – tā ir gadiem krāta pieredze un zināšanas labāko ledusskapju izveidošanā. Šo ražotāju ledusskapjus atradīsi arī interneta veikalā 1a.lv.

Interneta veikals 1a.lv klientiem ir atvērts jau no 2002.gada. 1a.lv piedāvā daudzveidību un kvalitāti, interneta veikalā atradīsi visu datoram nepieciešamo, mājai, sadzīvei, birojam vajadzīgo tehniku, klimata iekārtas, apgaismojumu, bērniem, skaitumam un sportam vajadzīgās lietas un ne tikai. 1a.lv mājas lapa ir ērti pārskatāma. Ledusskapji atradīsi preču kategorijā ‘’Lielā sadzīves tehnika’’, turpat, kur veļasmašīnas, gāzes plītis, saldētavas un citas ierīces.

Lai meklēšana būtu vieglāka, izmanto filtru. Tajā vari atzīmēt ražotāju, ledusskapja saldētavas veidu, ledusskapja augstumu, elektroenerģijas klasi, plauktu veidu un pat krāsu. Atzīmē vēlamo cenu diapazonu. Nevari izvēlēties starp Electrolux un Zanussi? Lai izvēle būtu vieglāka, izmanto funkciju ‘’salīdzināt’’.Piemēram, Whirlpool WBE 2614W maksā Ls 186, bet Electrolux EN2900AOW maksā LS 187. Abiem ledusskapjiem saldētava ir apkašā. Whirlpool augstums ir 156, par diviem centimetriem augstāks par Electrolux. Taču ietilpīgāks ir Electrolux ledusskapis – 208 litri. Abu ledusskapju saldētavas ir līdzīga tilpuma. Abi ledusskapji ir baltā krāsā un abi ledusskapji ir A+ elektroenerģijas patēriņa klasē.

Izvēlies ledusskapi un seko reģistrēšanās norādēm. Interneta veikalā 1a.lv var norēķināties skaidrā naudā, norēķinoties pie preces saņemšanas, veicot samaksu ar pārskaitījumu vai noformēt pirkumu līzingā. Atkarībā no izvēlētās līzinga kompānijas 1a.lv piedāvā aizdevumu no Ls 50 līdz 4500 uz atmaksas termiņu no 3 līdz 48 mēnešiem. Līzings ir pieejams 18 līdz 70 gadus veciem Latvijas iedzīvotājiem un arī citu valstu pilsoņiem ar uzturēšanās atļauju Latvijas Republikā, ar pastāvīgiem ikmēneša ienākumiem. Interneta veikals nodrošina ātru piegādi – ja pasūtījuma brīdī noskatītā prece ir noliktavā, tā tiks piegādāta divu darba dienu laikā. Rīgas robežās piegādi veic 1a.lv kurjers, ārpus Rīgas – DPD kurjers. Izmanto izdevīgo piedāvājumu bez maksas saņemt sūtījumu ‘’DPD Paku bodē’’ visā Latvijā! Papildus jautājumiem vai konsultācijām, 1a.lv klientu serviss ir sazvanāms 67428800 vai 29555586.