Ziemas Olimpiskās spēles Sočos – kā būs informētam?

focus.lv ziemas olimpiskāsspēlesJau pēc dažiem mēnešiem Krievijas kūrortpilsētā Soči norisināsies Ziemas Olimpiskās spēles, kurās piedalīsies arī vairāki desmiti Latvijas sportistu. Piedāvājam jums iepazīties ar informāciju par to, kur visērtāk uzzināt jaunumus par Latvijas sportistu gaitām, gatavojoties šim sporta notikumam, un citas ar Olimpiskajām spēlēm saistītas aktualitātes.

Ziemas Olimpiskās spēles ir ziemas sporta veidu lielākais notikums, kas notiek reizi četros gados. Tajā piedalās pasaules spēcīgākie sportisti dažādās disciplīnās. Liela daļa spēļu dalībnieku par nozīmīgu sasniegumu uzskata kvalificēšanos sacensībām, īpaši gadījumos, kad sportisti pārstāv tik mazu valsti kā Latvija.

Ja vēlaties uzzināt, kā Latvijas sportisti gatavojas šīm notikumam, kā arī citas ar Olimpiskajām spēlēm saistītas aktualitātes, ieteicams sekot līdzi jaunumiem dažādos ziņu portālos internetā, pārraidēs radio un televīzijā, kā arī ziņām avīzēs. Viens no ērtākajiem informācijas iegūšana veidiem ir interneta portāli, jo tajos ir pieejama gan pati aktuālākā informācija, gan vairākas dienas vecu notikumu izklāsti.

Ja gribat, lai aktualitāšu atrašana neprasītu daudz laika un būtu patiešām vienkārša, apmeklējiet interneta portāli focus.lv. Tā sporta sadaļā ir izveidota tēma ar nosaukumu „Soči 2014”. Tajā ir pieejamas visas aktuālākās ziņas, kas saistītas ar nākamajā gadā plānotajām Ziemas Olimpiskajām spēlēm – sportistu gaitas, ekspertu prognozes, skandāli, pārpratumi un cita interesanta un būtiska informācija.

Kamēr notiks Ziemas Olimpiskās spēles, informāciju ērti būs iegūt no diviem galvenajiem medijiem:

  • Televīzijas;
  • Interneta portāliem.

Latvijas televīzija, kā arī vairāki televīzijas kanāli, kas ir specializējušies uz sporta pārraižu piedāvājumu, nodrošinās Olimpisko spēļu translāciju saviem skatītājiem. Tā jūs tiešraidē varēsiet vērot sacensību norisi un just līdz sportistiem viņu starta laikā.

Ja jums nav iespēja noskatīties spēļu translāciju tiešraidē, televīzijas parasti piedāvā arī sacensību atkārtojumus. Aktuālo informāciju par notikušajām sacensībām un to rezultātiem, kā arī par Latviešu sportistu sniegumu un gatavošanos startiem jūs varēsiet izlasīt arī interneta portālos. Tas palīdzēs jums neko nepalaist garām arī tad, ja nepietiks laika skatīties visas interesējošās sacensības.