Volejbols – favorīts vasarā

VolejbolsVolejbols savu uzvaras gājienu svin tieši vasaras sezonā, kad tas kļūst arvien populārāks to cilvēku vidū, kas sportu izmanto kā relaksācijas un atpūtas veidu. Vasarā daudzi iecienījuši tieši pludmales volejbolu, kas ir lielisks veids kā baudīt aktīvu atpūtu draugu lokā. Tāpat volejbols aktīvi tiek spēlēts arī dažādos stadionos, jo tas nodrošina aktīvu atpūtu svaigā gaisā, un to nevar salīdzināt ar sportošanu iekštelpās.

Vasaras sezonā tiek rīkoti arī dažādi volejbola treniņi, kuros ikviens var uzlabot gan savu fizisko formu, gan uzlabot volejbola spēles prasmes. Tāpat visas vasaras garumā notiek dažādas volejbola sacensības, kas ik gadu pulcē lielu skaitu dažādu komandu un spēlētāju. Volejbolu izvēlas spēlēt dažāda vecuma cilvēki ar dažādu fiziskās sagatavotības pakāpi, kas nozīmē, ka šis sporta veids ir piemērots ikvienam.

Protams, gan parastais volejbols, gan pludmales volejbols tiek spēlēts arī profesionālā līmenī. Piemēram, šobrīd Brazīlijā notiek Kontinentālā kausa finālposms pludmales volejbolā, kuru ar uzvaru sākuši Londonā notikušo Olimpisko spēļu bronzas medaļas ieguvēji- Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš. Kontinentālā kausa finālā piedalās 10 komandas, kas sadalītas divās apakšgrupās. Pļaviņš un Šmēdiņš iekļauti A grupā, un tiem jāspēlē ar Brazīlijas, Šveices, Venecuēlas, Japānas duetiem.

Vairāk par aktualitātēm volejbolā un citos sporta veidos lasiet portālā focus.lv.