1A.LV virtuālais interneta veikals

virtuālais interneta veikals1A.LV ir apgrozījuma ziņā lielākais interneta veikals, kas Latvijā darbojas jau kopš 2002. gada. Saviem klientiem 1A.LV nodrošina plašu preču sortimentu, jaunus piedāvājumus ik dienu un augstu kvalitātes servisu. Pateicoties ērtajai un pārskatāmajai mājaslapai, iepirkšanās ir ātra un vienkārša – izvēlies vēlamo preci, pievieno grozam un noformē pirkumu.

Plašākais preču klāsts Latvijā – tikai no labākajiem ražotājiem

Tikai pie 1A.LV var atrast labāko pasaules ražotāju preces plašā klāstā, tajā skaitā pieejama datortehnika, datoru komponentes, telefoni, TV, biroju tehnika, foto, video, optikas preces, Apple produkti, audio, video tehnika, lielā un mazā sadzīves tehnika, iebūvējamā tehnika, preces skaistumam un veselībai, klimata iekārtas, auto-audio piederumi, apgaismojums, sporta preces, preces tūrismam un atpūtai, preces bērniem un mazuļiem, spēles un dāvanu kartes.

Teju katru dienu 1A.LV piedāvā jaunas preces, akcijas un atlaides, kas ļauj iegādāties kārotās lietas vēl izdevīgāk. Iepirkšanos var veikt divos veidos: kā reģistrēts lietotājs un kā viesis. Tomēr tikai reģistrētiem lietotājiem ir vairākas privilēģijas, kas atvieglo iepirkšanos un ļauj saņemt papildus bonusus.

Kāpēc reģistrēties interneta veikalā 1a.lv?

  • Iepērkoties vairakkārt nebūs nepieciešams atkārtoti ievadīt piegādes adresi un personisko informāciju;
  • Reģistrētajiem lietotājiem 1a.lv mājaslapa uzreiz pieejama viņu izvēlētajā valodā;
  • Reģistrētajiem lietotājiem pieejams ērts, viņu pašu izvēlēts preču izkārtojuma dizains;
  • Reģistrēties lietotājiem regulāri pieejamas īpašas akcijas un izlozes;
  • Personalizēta pieeja ikvienam klientam!

Ko par 1A.LV saka klienti?

Interneta veikals 1A.LV klientu ērtībām piedāvā vairākus norēķināšanās un piegādes veidus, vajadzības gadījumā saskaņojot visu ar klientu individuāli. Tieši individuālā attieksme, laipnā un operatīvā apkalpošana ir vieni no galvenajiem iemesliem, kas klientus mudina atkārtoti iepirkties tieši šajā interneta veikalā.

Bieži vien cilvēki internetā vēlas iegādāties nelielas preces, piem., USB atmiņu, austiņas vai vēl kādu sīkumu, bet dažreiz pirkumu nav izdevīgi veikt, jo jāpārmaksā par piegādi. Tad nu interneta veikalā 1A.LV šādas problēmas nav. Ikviens var iegādāties pat tik vien kā jaunu telefona ekrāna aizsargu vai maciņu un saņemt to bez maksas! Tieši tā, interneta veikalā 1A.LV pieejama bezmaksas piegāde tad, ja preci izvēlas saņemt kādā no DPD Paku Bodes saņemšanas punktiem. Tā kā šie punkti pieejami visā Latvijā, ikviens var ērti izņemt preces sev ērtā laikā tuvākajā no šie punktiem.