Virszemes televīzijas abonēšana

Virszemes TVLattelecom piedāvātās virszemes televīzijas abonēšana ir ērtākais un izdevīgākais veids, kā saņemt pakalpojumu, ja tas tiek lietots regulāri. Šajā gadījumā atliek vien noslēgt beztermiņa vai noteikta termiņa vienošanos par virszemes TV izmantošanu. Ja Tu jau esi Lattellecom klients, tad abonēšanas maksu ir iespējams iekļaut kārtējā rēķinā.

Virszemes televīzijas komplektā ietilpst gan maksas, gan bezmaksas (nacionālās apraides) kanāli. Atkarībā no kanāliem, ko vēlies skatīties, tev ir vairākas iespējas kā pieslēgt virszemes televīziju. Ja vēlies skatīties un Tev pietiek tikai ar nacionālās apraides kanāliem, tad nav jāslēdz līgums ar Lattelecom, jo tie ir brīvi pieejami.

Maksas kanālus vari skatīties divos veidos:

  • pieslēdzot tos izmantojot priekšapmaksas televīziju;
  • noslēdzot līgumu ar Lattelecom par izvēlētās kanālu pakas lietošanu.

Virszemes TV - Ekonomiskā paka

Beztermiņa vienošanās TV

Ja esi noslēdzis beztermiņa vienošanos par virszemes televīziju, tad pakalpojuma izmatošanas minimālais termiņš ir 1 mēn. Tas nozīmē, ka pēc tam klients var pārtraukt līgumu jebkurā brīdī un par to netiks piemērots līgumsods.

Ilgtermiņa līgums par TV

Ja vēlies, Tev ir iespēja noslēgt ilgtermiņa līgumu par virszemes TV skatīšanos. Slēdzot ilgtermiņa līgumu vari ērti aprēķināt abonēšanas maksu izvēlētajām TV kanālu pakām, izmantojot kalkulatoru, ko var atrast viņu mājaslapā. Tomēr der ievērot – ja esi līgumu slēdzis uz noteiktu periodu un vēlies to lauzt pirms termiņa beigām, tiek piemērots līgumsods.

Priekšapmaksas TV bez līgumsaistībām

Pieteikt TV kanālu pakas vari arī izmantojot priekšapmaksas televīzijas pakalpojumu. Tev tikai jāiegādājas atjaunošanas kods un jāaktivizē tas Lattelecom mājaslapā vai nosūtot īsziņu, tādējādi iegūstot piekļuvi izvēlētajai TV pakai uz 30 dienām. Atjaunošanas kods tiek drukāts uz čeka, ja to iegādājas tirdzniecības vietās vai arī to var nopirkt arī internetā.

Piekļuve Lattelecom virszemes televīzijai ir pieejama vairākos veidos, tāpēc katrs var izvēlēties sev izdevīgāko variantu. Turklāt, klientiem ir iespēja par brīvu skatīties bezmaksas kanālus vai, izmantojot kādu no jau minētajiem piemēriem, iespēja iegūt piekļuvi tematiskajām pakām. Visu TV kanālu paku cenas un vairāk informācijas par virszemes TV abonēšanu vari iegūt apmeklējot Lattelecom mājaslapu.