VIEMĒR DAUDZVEIDĪGI UN IZDEVĪGI ŽOGU RISINĀJUMI TVORA.LV!

Dārza un īpašuma žogu izgatavotāju uzņēmums “Tvora” sniedz klientiem iespēju pasūtīt īpašuma vajadzībām sētas, ko teicami var pielāgot jebkuras privātteritorijas vai pagalma un īpašuma prasībām. Ja šobrīd meklējat labākos sētu risinājumus, apskatiet uzņēmuma “Tvora” piedāvātās iespējas. Tajā atradīsiet gan klasiskus, gan arī modernus sētu variantus, kuri jūsu īpašumu aizsargās no svešiem skatiem un dos drošuma sajūtu.

Uzņēmuma “Tvora” speciālisti klientiem piedāvā vairāku tipa sētu izgatavošanu un uzstādīšanu.

– Metāla žogi kas garantē sētai ilgu kalpošanas laiku.

– Koka žogs skolai, privātīpašumam, bērnudārzam u.c. no kvalitatīvas priedes koksnes Thermowood. Sniedzot priekšroku šim risinājumam, jūs varat izraudzīties dēlīšu pozīciju – horizontāli vai vertikāli.

– Gabioni akmens sētas, ko var izveidot gan kā žogu paneļus, gan stabu vai atbalsta sienas formā metāliskam vai koka sētai.

Lielākas zonas norobežošanai ļoti ieteicams ir jau Amerikā lielu popularitāti ieguvušais plastmasas veida žogu variants. Tā ierīkošana ir samērā vienkārša, turklāt naudas izmaksas zemas. PVC žogs ir ar augstu pretestības spēju pret laikapstākļu nelabvēlīgo iespaidu un var noturēt labu izskatu pat 50 gadu garumā. Tvora.lv varēsiet iegādāties arī lielu laukumu iežogojumus – metāla stiepļu žogus. Metāla žogi labi piemēroti teritorijas pasargāšanai no dzīvniekiem un neaicinātiem ciemiņiem. atbilstošs risinājums jums piederošā meža zonas nožogošanai.

UAB “Tvora” ir jomas speciālists ne tikai privātteritoriju, lielu platību žogu ražošanā, bet arī dažādu vārtu sistēmas kompleksu izveidošanā un montēšanā. Automātiskie, bīdāmie, veramie vārti no metāla un koka konstrukcijām pēc individuāliem pasūtījumiem. Jautājumu gadījumā interesējieties pie uzņēmuma profesonāļiem, rakstot jautājumu uz info@tvora.lv vai zvanot pa telefonu 6 788 1043. Mēs jums piedāvāsim!

Apskaties mobīlo žogu piedāvājumu – Tvora.lv!