Kur nopirkt velosipēdu bērnam?

Velosipēdi bērniemVelosipēds mazajam rakarim būs iemesls būs nemitīgā kustībā, kā arī nostiprināt līdzsvaru. Bērni aug pa stundām, tāpēc aktuāls ir jautājums – kā lai mazajam izvēlas vispiemērotāko velosipēdu? Dažāda vecuma bērniem piemērotus velosipēdus atradīsi interneta veikalā 1a.lv

Velosipēdus meklē 1a.lv preču sadaļā tūrismam un atpūtai – velosipēdi. Lai meklēšana veiktos ātrāk, izmanto filtru. Atzīmē bērna vecumu. 1a.lv piedāvā velosipēdus bērniem jau no 2 gadu vecuma. Velosipēdu cenu robeža – sākot no Ls 27 līdz par Ls 150. Mazajiem paredzētie velosipēdi ir polsterēti, lai jaunais riteņbraucējs nejauši nesavainoties. Lielākiem bērniem un pusaudžiem paredzētie velosipēdi vairāk atgādina pieaugušo velosipēdus, tikai rāmja augstums būs zemāks.

Kamēr mazais vēl tik droši neturas uz kājelēm, piemērots būs KETTLER 8174-400 SUPERTRIKE. Velosipēdam ir augstas kvalitātes tuneļa profila caurules pārklātas ar izturīgu poliestera pārklājumu, aizsargjumtiņš savienojumā starp stūri un rāmi. Plaši riteņi un sēdeklis ar augstu atzveltni, stabili pedāļi. Atlokāms groziņš ar fiksatoru, un atlokāma kastīte. Uz pusēm pārlokāms rokturis stumšanai ar regulējamu augstumu vecākiem. Velosipēda cena Ls 27. Ja mazajai jaunkundzei vai jaunskungam jau savi ceļi zināmi, tad īstais velosipēds būs GMT ENERGY 12 RED. Tam ir tērauda rāmis, plati riteņi, riteņa tērauda stūre ir apvienota ar mīkstu plastmasu. Sēdeklis būs patīkams sēdēšanai un skaists acij. Svars – 10,5 kilogrami. Velosipēda cena Ls 70.

GMT ENERGY 12 RED

1a.lv atradīsi arī velosipēdam vajadzīgos aksesuārus – ķiveres, zvaniņus, ūdens pudeles un citas tehnikas sastāvdaļas kā riepas un dubļu aizsargus. Kad pirkums ir nokomplektēts, vari izvēlēties – būt reģistrējies vai nereģistrējies klients. Par precēm vari norēķināties skaidrā naudā, pie preces saņemšanas, veicot samaksu ar pārskaitījumu vai izmantojot līzingu. Atkarībā no izvēlētā līzinga kompānijas, 1a.lv var noformēt līzingu no 50 līdz 4500 Ls uz termiņu no 3 līdz 48 mēnešiem. Ja prece pasūtījuma brīdī būs 1a.lv noliktavā, tā tiks piegādāta divu dienu laikā. Kad pirkums internetā būs noformēts, 1a.lv uz norādīto e-pastu atsūtīs pirkuma apstiprinājumu. Papildus informācijai pieejami tālruņi 67428800, 67428801.