Vēlies pasūtīt žogu? Tvora.lv ir labākie piedāvājumi!

tvora.lv setas, zogi, vartiJa kāro norobežot savu privātmāju un tai apkārtējo zonu, ierobežo to ar kvalitatīvu sētu.  Sētas tiek ražotas konkrēti pēc klienta pasūtījuma, jo tie ir plašā krāsu spektrā un pēc lieluma piemērojami individuālajām vēlmēm.

Askētisks risinājums zonas norobežošanai ir klasiskas formas koka žogs. Tie ir: ekoloģiski, piešķir vieglu askētismu, salīdzinājumā ar žogiem no akmens – viegli-, un lieliski iederas pie ikvienas dizaina mājas. Koka sētas var izgatavot vertikālā un guļus variantā, atkarībā no individuālajām prasībām. Koka žogu izgatavošanā tiek izmantoti skuju koku dēļi, kurus efektīvi apstrādā ar īpašu pārklājumu. Tā pasargā sētu no atmosfēras iedarbības, kaitēkļiem un pelējuma un aizsargā pret mitruma absorbēšanos.

Ja gribi savdabīgu un masīvu žogu, tad efektīvākais variants būs skandināvu stilā – akmens žogs . To uzstādīšanā izmanto mkonstrukcijas no metāla, ko piepilda ar akmeņiem ar akmeņiem. Tādi sētas risinājumi pieejami visos iespējamos lielumos un izmantojami gan kā žoga stabi, nesošās sienas, , kā arī lauku mājas dārzā galda vai krēslu vietā.

Bloki žoga celtniecībai

Bloku un moduļu žogu sistēmām ir neskaitāmas priekšrocības: fundamentāls izskats, izturība pret ārējās vides ietekmi, plaša krāsu sortiments. Sētas uzstādīšanā izmanto ar speciālu materiāla pārklājumu apstrādātus Aluzinic plātņu dēļus plātņu dēļi (Aluzinic), kam piemīt augstas materiāla pretkorozijas īpašības. Izvēloties moduļu sētu, pasūtītājs var izvēlēties vienkāršu vai divpusējo plāņu pildījumu ar noteiktu intervālu . Bloku sistēmas sētas ir ar granīta piedevu, ilgu kalpošanas laiku un dabisku griezumu. Populārākie ir 2 veidu celtniecības bloki: SU un TO .

Apskaties šeit žogu piedāvājumu!