VĒLIES KANVU AR SAVU PERSONĪGO FOTO? PASŪTI TO CANVASWAY.COM

canvaswayKatras telpas interjeram sevišķu noskaņu piešķirs gaumīga kanva. Kanva – tā ir glezna, kurai pamatā ir uz auduma uzdrukāta fotogrāfija. Šīs foto gleznas tiek drukātas uz kvalitatīva auduma, izmantojot īpašas krāsas – tādā veidā nodrošinot ilgu mūžu. Kanvas tiek uzvilktas uz rāmjiem, kas pēc tam ir ērti piestiprināmi pie sienas.

Kanva var ne vien lieliski papildināt interjeru, bet arī kļūt par oriģinālu dāvanu svētkos! Viens no variantiem iegādāties kanvu , ir apmeklēt canvasway.com.
Canvasway.com nodrošina lielisku iespēju saņemt tieši savai gaumei, vēlmēm un interjeram atbilstošu kanvas gleznu – tiek īstenoti individuāli pasūtījumi.
Canvasway.com kanvu izveidē izmanto tikai augstākās kvalitātes krāsas un materiālus, tādā veidā īstenojot augstu kvalitāti. Jāpiebilst arī, ka, pasūtot kanvu pie canvasway.com, par piegādi nebūs jāuztraucas – par to parūpēsies kompānija.
Kā minēts, Canvasway.com nodrošina iespēju gan pasūtīt individuālu kanvu, gan arī iegādāties jau kādu no piedāvātajām kanvas gleznām. Pateicoties pieejamai 3D vizualizācijai, ir vienkāršāk gan izvēlēties vajadzīgos kanvas parametrus, gan arī gūt pilnīgāku priekšstatu par to.
Apsverot iespēju pasūtīt kanvu, svarīgs jautājums noteikti būs kanvas cena. Šeit jāpiemin, ka tā atkarīga no dažiem faktoriem – kā piemēram, izmēra, malu attiecības un kanvas tipa. Vislabāk kanvas izmaksas var uzzināt, ieskatoties mājas lapā canvasway.com – sadaļā ”kanvu izmēri un cenas”, kā arī sazinoties ar canvasway.com komandu.
Vēlies uzdāvināt kanvu, bet nespēj izvēlēties piemērotāko? Uzdāvini dāvanu karti! Tā ir iespēja saņēmējam pašam izvēlēties, kura kanvas glezna viņam patīk vislabāk.
Kanvas izgatavošana ir uz kvalitatīva auduma, kas nodrošina to, ka tā būs piesātināta arī vairākus gadus pēc tās tapšanas.
Kanvas gleznas tiek izgatavotas aptuveni 1- 2 dienu laikā pēc pasūtījuma noformēšanas. Savukārt pasūtījuma piegāde notiek 2 līdz 5 dienu laikā – atkarībā no piegādes adreses. Pateicoties salīdzinoši ātrajam kanvas izveides laikam un piegādei, kanva var kļūt par teicamu dāvanu vai vienkārši interjera priekšmetu pat tad, ja tiek pasūtīta burtiski beidzamā brīdī.
Mūsdienīgi risinājumi, augsta kvalitāte, ātra piegāde – labākās kanvas meklē canvasway.com