Vajadzīga izdevīga auto apdrošināšana?

octa poliseIzdevīgākās auto apdrošināšanas meklējumos vērts ieskatīties iizi.lv piedāvājumā. Tur nopērkama gan octa polise, gan arī kasko apdrošināšana. Turklāt, ja esi iizi.lv klients, par apdrošināšanas gadījumu vari informēt apdrošinātāju elektroniski. Uzņēmums parūpēsies, lai situācija tiktu atrisināta pēc iespējas ātrāk un neradītu liekus uztraukumus.

Octa likums paredz, ka ikvienam transportlīdzekļa īpašniekam  ir obligāti jābūt apdrošinātam ar Octa polisi. Octa ir obligātā civiltiesiskā transportlīdzekļa apdrošināšana. Bez Octa transportlīdzeklim nav tiesību piedalīties ceļu satiksmē. To, cik maksās Octa polise, nosaka vairāki kritēriji, piemēram, transportlīdzekļa veids, izmantošanas mērķis un reģistrācijas vieta.

OCTA LĪGUMU VEIDI

Octa likums nosaka, ka apdrošināšanas prēmija tiek aprēķināta , ņemot vērā transportlīdzekļa veidu, tipu, piederību, tā lietošanas mērķi, kā arī ņemot vērā šajā likumā noteiktās pamatprēmijas un koeficientus. Octa likums paredz, ka apdrošināšanas prēmijas nosaka Ministru kabinets. Svarīgi piebilst, ka Octa likums nosaka – ceļu satiksmes negadījumā cietušās trešās personās veselībai nodarītais zaudējums ir zaudējums, kas saistīts ar cietušā ārstēšanu, pārejošu darbnespēju, darbspēju paliekošu zudumu vai cietušā nāvi.

KASKO KALKULATORS – ĀTRS VEIDS, KĀ IEPAZĪTIES AR APDROŠINĀTĀJA PIEDĀVĀJUMU

Vēl viens transportlīdzekļu apdrošināšanas veids – Kasko . Šī apdrošināšana kompensē zaudējumus, kas radušies automašīnai Tevis izraisītā ceļu satiksmes negadījumā vai tad, ja automašīna tiks apzagta vai nelikumīgi aizbraukta. Kasko atlīdzina izmaksas, kas saistītas ar automašīnas remontu. Kasko apdrošināšanas iegāde ir brīvprātīga, taču, ja auto iegādāts līzingā vai kredītā, tad polises iegāde ir obligāta . Kasko apdrošināšana ir pieejama plašam transportlīdzekļu klāstam – ne vien vieglajām automašīnām, bet arī kravas automašīnām, autobusiem, traktoru tehnikai, motocikliem.

Iizi.lv iespējams iegādāties arī Kasko. To visērtāk palīdzēs veikt Kasko kalkulators. Kasko kalkulators ātri un ērti palīdzēs aprēķināt Iizi.lv piedāvājuma izmaksas. To iespējams izdarīt, ievadot prasītos datus, piemēram, transportlīdzekļa reģistrācijas numuru, reģistrācijas apliecības numuru, teritoriju, polises sākuma datumu un citus. Kasko kalkulators – ērta un ātra izdevība iepazīties ar iizi.lv piedāvājumu.

KONSULTĀCIJAS UN DARBSIIIZI.LV STRĀDĀ KLIENTA INTERESĒS

Iizi.lv atlīdzību nodaļa darbojas jau vairāk kā piecus gadus, uzņēmuma atlīdzību eksperti ir profesionāļi savā jomā un strādā Tavās interesēs. Turklāt piedāvājumā ne tikai Octa polise un Kasko. Iizi.lv ir teicams risinājums arī tad, ja vēlies apdrošināt savu nekustamo īpašumu, ceļojumu vai nodrošināties pret nelaimes gadījumiem. Atlīdzību nodaļas eksperti darbojas komandā ar brokeriem, lai kopīgi rastu risinājumus Tavām vajadzībām, novēršot vai samazinot pastāvošos riskus, kurus pilnībā nav iespējams vadīt un izvairīties no tiem. Ikviens apdrošinātāja klients saņem konsultācijas un skaidrojumu par noslēgto apdrošināšanas līgumu, tajā ietvertajiem riskiem un izņēmumiem.

Iizi.lv – apdrošinātājs, kam var uzticēties. Izdevīga Octa polise, Kasko un Kasko kalkulators, kā arī citas priekšrocības. Ieskatiesun uzzini vairāk – www.iizi.lv.