Vairāk informācija par lauktehnikas tiesībām – http://credoautoprieks.lv/musu-grupas/daugavpils.html

 

autoskola DaugavpilīKĀDĀ VEIDĀ IZVĒLĒTIES, KURĀ MĀCĪTIES, LAI IEGŪTU B KATEGORIJAS TIESĪBAS UN IZIET VĒL CITUS MĀCĪBU KURSUS?

Vai Jūs šobrīd meklējat, kur vislabāk būs iegūt B kategorijas tiesības? Vai varbūt B kategorijas tiesības jau Jums kabatā, tomēr nepieciešams kas tik īpašs kā ADR kursi, tāpēc, ka paredzēta kāda bīstamo kravu pārvadāšana? Izziniet, kā vislabāk apgūstami visādi transportlīdzekļu vadīšanas kursi un arī visiem vajadzīgie pirmās palīdzības kursi autovadītājiem šajā rakstā!

SALĪDZINIET DAŽĀDAS AUTOSKOLAS PIRMS IZVĒLIETIES

B kategorijas tiesības Jūs varēsiet saņemt kad pabeigta gandrīz jebkāda autoskola, taču populāras ir tādas kā, piemēram, Mustangs, Fortuna, Vanags kā arī Daugavpils autoskola CredoAutoprieks. Ierasti B kategorijas tiesības var saņemt pēc prakses un teorijas eksāmenu nolikšanas, kā arī nepieciešams, lai būtu izieti pirmās palīdzības kursi autovadītājiem. Lai būtu iespējams izvērtēt dažādas autoskolas, ieteicams uzklausīt apkārtējo, kas jau ieguvuši B kategorijas tiesības, pieredzi, kā arī aplūkot skolu mājaslapās pieejamo informāciju. Vairāk informācija par lauktehnikas tiesībām – http://credoautoprieks.lv/musu-grupas/daugavpils.html

SAMEKLĒJIET JUMS TUVĀK ESOŠO AUTOSKOLU

Svarīgs faktors, pēc kā meklēt autoskolu ir autoskolas tuvums, bet, piemēram, autoskola Mustangs darbojas pārsvarā vienīgi Rīgā. Taču autoskolas Fortūna un Vanags būs atbilstošākas reģionu iedzīvotājiem, jo tās darbojas vairākās reģionu pilsētās. Savukārt autoskola CredoAutoprieks piedāvā plašu tīklu tādās pilsētās kā Ventspils, Liepāja, Daugavpils, Sigulda un Jelgava.

LAI JŪS VARĒTU IEGŪR VADĪTĀJA APLIECĪBU IR NEPIECIEŠAMI ARĪ PIRMĀS PALĪDZĪBAS KURSI AUTOVADĪTĀJIEM

Vēl pie pamata apmācībām, auto skolu pakalpojumu klāstā būs pieejami arī pirmās palīdzības kursi autovadītājiem un medicīniskā komisija par papildu samaksu. Principā visās autoskolās pirmās palīdzības kursi autovadītājiem būs vien par atsevišķu samaksu, kas ir aptuveni trīsdesmit EUR, bet dažādi būs pieejamie nodarbību laiki. Tos var arī pabeigt ārpus autoskolas, bet autoskolā tie būs ērtāki.

ADR KURSI – TAD, JA NEPIECIEŠAMS PĀRVADĀT BĪSTAMĀS KRAVAS

Ja Jums ir jāapgūst ADR kursi, no iepriekš minētajām skolām šos kursus nodrošinās tik vien divas no tām – autoskola CredoAutoprieks, kā arī Fortuna. ADR kursi teik veidoti no divām daļām – pamata kursa un papildu kursa par cisternu pārvadājumiem. Ja Jūs vēlaties vēl uzzināt vēl vairāk, no kā ADR kursi sastāv un kā būtu īstenojama bīsmamo kravu pārvadāšana, ļoti izvērstu informāciju autoskolas mājaslapā nodrošina autoskola CredoAutoprieks. Ja Jūs vēlaties izzināt vairāk par to, ko mācīs kursos, kuros tiks iemācīta bīstamo kravu pārvadāšana, autoskola CredoAutoprieks piedāvā īpaši precīzus ADR kursu aprakstus!