Uzdāvini meitai prieku

dāvanas sievietēm Meklājat dāvanu meitai? DāvanuServiss.lv piedāvā oriģinālas dāvanas jebkuriem svētkiem. Garantējam, ka piedzīvojumu dāvanas Jūsu meitai paliks atmiņā vēl ilgu laiku. Pirms iegādāties dāvanu noteikti padomājiet, ko Jūsu meita vēlētos saņemt. Saskaņojiet viņas vēlmes ar savām iespējām, un Jūs spēsiet dāvāt neaizmirstamas emocijas.

Stils. Mode. Glance

Piekritīsiet, ka katra meitene vēlas būt pati skaistākā. Jebkura meitene vēlas tikt novērtēta un pamanīta. Viens no personības priekšnosacījumiem ir imidžs. Bieži vien pareizā matu griezuma, stila un grimma piemeklēšana dāmai ir sarežģīts process, kas dažreiz pat spēj sagādāt liekas galvas sāpes. Tieši tāpēc pasaulē ir profesionāli vizāžisti, stilisti, frizieri, kuri spēs piemeklēt Jums piemērotāko stilu. DāvanuServiss.lv piedāvā iegādāties savai meitai Perfect lady stila un imidža kursus. Kursi notiek 10 cilvēku grupā, 12 nodarbības 2 reizes nedēļā. Programmā iekļauta individuāla šoppinga nodarbība ar imidža-dizaineri (2 stundas) – iepirkumi nav iekļauti cenā. Make-up atelier kosmētika iekļauta cenā. Pēc mācību pabeigšanas tiek izsniegts Aelier& Bogomolov’ Image School sertifikāts. Jūsu meitai tā būs lieliska iespēja atrast savu imidžu. Lasi vairāk šeit: http://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/davanas-sievietei

Fotogrāfijas personības iemūžināšanai

Savukārt, ja Jūsu meita jau ir atradusi savu stiltu, uzdāviniet viņai iespēju iemūžināt savu jaunību pie profesionāla fotogrāfa. Par Ls 120  iespējams iegādāties fotosesiju mājīgā studijā kopā ar profesionālu stilistu, kas izcels Jūsu meitas  personību, veidojot viņas  tipam atbilstošu grimu un matu sakārtojumu. Stilists asistēs visas fotosesijas gaitā un veiks nepieciešamās izmaiņas.

Liels paldies, dāvana- fotosesija bija ļoti jauka un tiešām patika! Jā, pakalpojums tika sniegts kvalitatīvi un atbilstošā līmenī, tikai vēl neesmu redzējusi rezultātu – bildes, bet nešaubos, ka arī rezultāts būs ļoti kvalitatīvs. Vēlreiz liels paldies! /Kristīne/

Lai meitai patiktu Jūsu pasniegtā dāvana, galvenais ir saskaņot to ar viņas vēlmēm. Daudziem bērniem noteikti ir bērnības trauma, kad vecāki uzdāvināja džemperi, kurš viņiem nemaz nepatika. Tas rada sarūgtinājumu, mazliet vilšanās sajūtu. Tieši tāpēc iesakam, ja ne pašiem pajautāt, ko Jūsu meita vēlas saņemt dāvanā, tad vismaz apjautāties viņas labākajiem draugiem, pakonsultēties ar pārējiem ģimenes locekļiem. Ja būsiet to izdarījis, Jūsu meita noteikti priecāsies par saņemto dāvanu un vēl ilgu laiku būs Jums pateicīga.