UDENSJUMS.LV – EFEKTĪVI ŪDENS APGĀDES RISINĀJUMI

autonomās ūdens apgādes sistēmasKompānija SIA “Ground Water” specializējas dažādas konsultācijas un reālus risinājums saistībā ar ūdens apgādes sistēmas izstrādāšanu. Tā kā profesionāļi no Udensjums.lv piedāvā pakalpojumus ūdens autonomās pieveduma struktūras realizēšanā, tiek garantēts gan klientiem draudzīgs serviss, gan sniegtā pakalpojuma kvalitāte.

Tāpēc, ja plāno ieviest ūdens apgādes sistēmu, vērsies pie Udensjums.lv profesonāļiem. Uzņēmuma SIA “Groud Water” kompetences pārziņā ir arī siltumsūkņu uzstādīšana un mini ekskavatora serviss.

Darbinieki no SIA “Ground Water” realizē arī siltumsūkņu montēšanu, ko izvēlas saimnieki, izplānojot ģeotermiskās apkures instalāciju. Iepriekš vajadzīga ģeotermālās zondes stateniskās uzstādīšanas darbi. Caur to apakšzemes enerģijas avota radītā siltuma plūsma tālāk dosies uz siltuma sūkni, kas tālākajā gaitā garantē apkures sistēmas darbību. ja vajadzīgi zemes rakšanas darbi, piesaki mini ekskavatora pakalpojumu Udensjums.lv. To izmantošanas lielākais ieguvums ir iespēja strādāt arī šaurās un nelielās teritorijās, kur lielāka rakšanas tehnika nevar brīvi tik klāt.

Uzturā izmantojamu ūdeni var iegūt no vairākiem augsnes slāņiem: augšējā zemes kārta, dolomīta slānis un smilšakmens. Variants, kas ir atbilstošākais privātmājas variantā, ir ūdens ieguve no artēziskā urbuma. Uzņēmuma speciālistu kompetencē ir artēzisko aku ierīkošana, kas klientiem nodrošina labas kvalitātes, tīru no bakterioloģiskā piesārņojuma ūdeni. Kā viena no problēmām, kas var rasties, ir paaugstinātais dzelzs un kaļķa līmenis, ko samērā ātri un efektīvi var nokārtot ar ūdens mīkstināšanas filtru montēšanu. Dziļurbuma ierīkošana ir rekomendējama arī tiem, kas dzīvo piepilsētā un vēlas tīru un “garšīgu” dzeramo ūdeni.

 Udensjums.lv lietpratēji tev ieteiks optimālāko . Aplūko ūdens autonomās pieveduma struktūras izveidošanas servisu , kā arī citu pakalpojumu piedāvājumu. Udensjums.lv!