Virtuvē nepieciešama lieta – tvaika nosūcējs

Gatavošana virtuvēKatrs būs ievērojis, ka virtuves sienas, plauktiņi un skapīši bieži vien apkvēp, paliek lipīgi un netīri. Tas pats notiek ar aizkariem vai žalūzijām. Pie vainas ir ēst gatavošanas process – tvaikam, kas radies vārot un cepot, kaut kur ir jāpaliek, un tas nosēžas uz visām pieejamajām virsmām, pēc tam piesaistot putekļus.

Īpaši izteikta šī problēma ir virtuvēs, kurās ēst gatavošana notiek, lietojot gāzes plīti. Lai samazinātu tvaiku radītās problēmas, vislabākais ir virtuves aprīkošana ar tvaika nosūcēju. Tvaika nosūcējs savāks ne tikai garaiņus, kas radušies ēst gatavošanas procesā, bet arī jebkādus aromātus, kuru izplatīšanās ārpus virtuves sienām nebūtu vēlama.

Tvaika nosūcēji neaizņem daudz vietas, jo tie tiek uzstādīti virs plīts, kur reti kad tiek novietoti plaukti vai skapji. Tvaika nosūcēju klāsts ir ļoti plašs, ir pieejami gan pavisam vienkārši un lēti tvaika nosūcēji, kas labi pilda savu pamat funkciju, gan sarežģītāki modeļi ar dažādām papildus funkcijām.

Pie vienkāršajiem modeļiem pieder tvaika nosūcējs Westellux BF 5320 WH. Tā gaisa caurplūsma ir 310 kubikmetri stundā. Šis tvaika nosūcējs ir aprīkots ar trīs dažādiem ātrumiem.

Tvaika nosūcēji - Westellux BF 5320 WH

Savukārt tvaika nosūcējs Westellux BC 6000 IX noderēs lielākās virtuvēs vai arī tādās, kur ēst gatavošana notiek biežāk un lielākā vairumā. Lai gan arī šis tvaika nosūcējs ir aprīkots ar trīs dažādiem ātrumiem, tā gaisa caurplūsma ir 440 kubikmetri stundā.

Tvaika nosūcēji - Westellux BC 6000 IX

Modernu un funkcionālu virtuvju īpašniekiem ir jāizvēlas tāds tvaika nosūcējs kā Elica Cube IX/A/90. Šis stilīgā dizaina tvaika nosūcējs ir aprīkots ar halogēna apgaismojumu un ogļu filtriem, tas ir ļoti kluss un lieliski veic savu darbu – gaisa caurplūsma ir 900 kubikmetri stundā. Ar šādu tvaika nosūcēju virtuve vienmēr būs tīra.