Telšu īre ir lieliska opcija dažādos pasākumos

telšu īreSvētki, festivāli, kāzas, dārza svētki un citas aktivitātes svaigā gaisā visdrošāk organizēt, izvēloties atbilstošās teltis un nojumes. Tās pasargās gan no lietus un vēja, gan arī pārlieku karstiem saules stariem. Ja atbilstošas teltis iegādāties šķiet pārāk sarežģīti un neizdevīgi, pastāv iespēja tās nomāt – tas ir daudz taupīgāks un ērtāks variants ir iznomājamās teltis. Kādēļ? Teltis var ērti aizvest teju jebkur, ātri uzstādīt un pēc pasākuma beigām – arī novākt. Šī iemesla dēļ telšu īre ir ļoti noderīgs pakalpojums, organizējot dažādus pasākumus. Tieši telšu īre, gāzes sildītāji un cits telšu papildaprīkojums, piemēram, tribīne un saliekamā skatuve ir labāko nomas servisu piedāvājumā.
Telšu īre noder gan pasākumos, gan arī citām vajadzībām, piemēram, celtniecībā, āra remontdarbos un noliktavās. Teltis var nomāt atsevišķi, gan arī ar aktuālo papildu aprīkojumu,
atkarībā no tā, kādām nodarbēm teltis vai nojumes iecerēts izmantot.

Propāna gāzes sildītāji un sildlampas

Ja pasākums paredzēts vēlā vakarā vai pat naktī, lielisks telts papildinājums būs gāzes sildlampas, kas sniegs mājīgu un siltu atmosfēru.
Sildlampas ir viens no diviem variantiem, kā apsildīt teltis. Otrs veids patīkamas atmosfēras radīšanai ir gāzes sildītāji. Propāna gāzes sildītāji var apsildīt aptuveni 20 m² lielu platību. Gāzes sildītāji ir precīzi jāuzstāda, bet klientam tas problēmas nesagādās, jo to parasti izdara servisa darbinieki. Turklāt viņi arī iepazīstinās ar drošības noteikumiem un sildītāju lietošanas instrukciju.

Oratora palīginstruments – tribīne

Sadarbības partnerus, iznomājot teltis, nereti saista arī tribīne, kas lieliski noderēs pasākuma vadītājam vai apmeklētājiem, kuri plāno publiski uzstāties. Tribīne ir vēsturiski klasisks rīks atvieglotai uzrunai, jo, stāvot aiz tribīnes, orators jutīsies drošāk, kā arī tribīne ir izveidota tā, lai runātāja pieraksti un citi palīgmateriāli būtu neredzami publikai. Tribīne ir gatavota no lakota bērza saplākšiem. Tribīne ir 70 cm plata un 120 cm augsta. Līdz ar to ļoti parocīga un paradzēta cilvēkiem, kuru garums ir vismaz 1,5 m. Tribīne kalpos arī kā reklāmas stends, novietojot to uz priekšējās plaknes.