Telšu īre Akurāts un citi aprīkojuma elementi – lai ballīte izdodas!

Telšu īre AkurātsRīkojot pasākumus nereti ir vajadzīga telšu īre, vai arī viesu ērtībai būs noderīgi gāzes sildītāji terasēm. Tas nozīmē, ka jāizvēlas tikai atbilstošs aprīkojuma serviss, kas noteikti spēs ieteikt labākos risinājumus. Ja pasākums tiek rīkots brīvā dabā, telšu īre ir lielisks veids, kā piemeklēt vajadzīgo risinājumu. Telšu īre Akurāts gādās, lai pasākums izdotos pat nelabvēlīgu laika apstākļu gadījumā. Telšu īre Akurāts ir iespēja izvēlēties piemērotākās teltis – tās pieejamas dažādos variantos, izmēros. Tās iespējams arī savstarpēji kombinēt un pielāgot konkrētajām vajadzībām.

Meklējat interesantu akcentu? Jums noderēs gaismas galdu noma!

Ja Jūs rīkojat pasākumu un gribēsiet tai modernu akcentu, tad Jums derēs gaismas galdu noma. Gaismas galdu noma nodrošinās Jūsu organizētajam sarīkojumam modernus, spilgtus gaismas galdus, kas izgaismos notikuma vietu dažādās krāsās. Lai Jums pašam nebūtu ne par ko lieki jānervozē, tad gaismas galdu noma visbiežāk būs pilna servisa pakalpojums – tie tiks arī atvesti, salikti un izjaukti pēc pasākuma.

Bāra letes noma elegantākai kokteiļu pasniegšanai

Ja vēlaties Jūsu organizētajā sarīkojumā speciālu vietu, kur tiks servēti kokteiļi, Jums iespējams derēs bāra letes noma. Bāra letes noma nodrošinās Jūsu pasākumu ar viegli no vairākiem moduļiem saliekamu leti, kas no vienas puses ir izgaismota un balta, savukārt otrā pusē – ērti pielāgota kokteiļu pagatavošanai. Turklāt bāra letes noma var būt apvienota arī ar bāra krēsliem, tādā veidā izveidojot Jūsu pasākumā reāla bāra sajūtu.

Gāzes sildītāji terasēm

Zinot Latvijas laika apstākļu mainību, rīkojot āra pasākumus var noderēt arī tāds aprīkojums kā gāzes sildītāji terasēm. Mūsdienīgie gāzes sildītāji terasēm būs noderīgi gan sezonālo kafejnīcu īpašniekiem, gan tiem, kas plāno kāzas.
Plašajā piedāvājumā ir ne tik vien telšu īre Akurāts, bāra letes, gāzes sildītāji un gaismas galdi – izvēlies tos risinājumus, kas noder vislabāk! Izvēloties uzticamu servisu pakalpojumus, saņemsiet arī izsmeļošas konsultācijas par labākajiem variantiem.