TELPU UN TERITORIJAS UZKOPŠANA, APSAIMNIEKOŠANAS DARBI – LUCIDA.LV  

telpu uzkopšanaNereti vienam cilvēkam uzņemties nama apsaimniekošanu nav nemaz tik viegls uzdevums, tāpēc daudzi to uztic profesionāļiem. Ja jums vajadzīga nekustamā īpašuma uzkopšana, droši vērsieties servisā Lucida – speciālisti, kas ikdienā nodarbojas ar dažāda veida namu apsaimniekošanas jautājumiem būs priecīgi palīdzēt.

Lucida pakalpojumi būs noderīgi gadījumos, ja nepieciešama teritorijas uzkopšana, labiekārtošana, tehniskā stāvokļa uzlabošana vai tamlīdzīgi. Tāpat uzkopšanas serviss sniedz arī telpu tīrīšanas, logu mazgāšanas pakalpojumus. Būtiski, ka sortimentā arī sadzīves atkritumu apsaimniekošanas darbi.

Lai gan internetā sastopama informācija par dažādiem uzkopšanas servisiem, ir būtiski tos novērtēt sīkāk, jo uzkopšanas uzņēmumi var atšķirties gan ar pakalpojumu kvalitāti, gan izcenojumiem. Lucida klientus pārsteidz ar maksimāli kvalitatīvu darbu izpildi. Un nav noslēpums, ka pareiza  telpu uzkopšana palīdz ietaupīt naudu, laiku un arī pacietību.

Būtiski, ka Lucida.lv nodrošina arī dārznieku pakalpojumus. Šī teritorijas uzkopšana ietver apzaļumotās teritorijas kopšanu un uzturēšanu, kā arī zālāju pļaušanu un mēslošanu. Savukārt, ziemas sezonā būtiska būs sniega tīrīšana un izvešana. Bieži vien izvēlēties šos pakalpojumus ir izdevīgāk un ērtāk, nekā veikt šos darbus pašiem. Uzticiet rūpes par skaistu un sakoptu vidi profesionāļiem!

Ja nekustamā īpašuma apsaimniekošana būs uzticēta namu apsaimniekošanas servisam Lucida, variet būt pārliecināti, ka kvalitatīvus pakalpojumus nodrošinās profesionāli speciālisti. Namu apsaimniekošanā nereti rodas situācijas, kad vajadzīga palīdzība.

Piemēram, celtniecības un remonta darbi nav vienkāršs uzdevums ne mājās, ne arī birojā. Izvēlieties Lucida pakalpojumus un jums nebūs jāmeklē strādnieki, inventārs un darbarīki remonta veikšanai.

Savukārt, ja radušās problēmas elektroapgādes sistēmā, tās katrā ziņā atrisinās profesionāli elektriķi. Tāpat – pieprasīti arī santehniķa pakalpojumi, jo nav daudz cilvēku, kas prastu saviem spēkiem salabot tekošas ūdens caurules, atjaunot dzīvojamās platības ūdens padevi vai nomainīt kanalizācijas iekārtas. Savukārt alpīnista pakalpojumi noderēs darbos, kas saistīti ar lielu augstumu vai grūti pieejamām vietām, kur standarta risinājumi neder. Bet īpašuma drošību garantēt spēs apsardzes sistēma un apsardzes pakalpojumi.

Lucida.lv – tas ir pilna spektra nama apsaimniekošanas pakalpojumu klāsts. Piedāvājumā ir arī speciālie darbi – piemēram, deratizācijas pakalpojumi, kam vajadzības gadījumā uzņēmums nodrošina kompleksu pieeju visam namam.

Ar individuālu pieeju katram klientam tiek piedāvāti visatbilstošākie risinājumi īpašumu apsaimniekošanai, tai pat laikā nodrošinot darba un izmaksu efektivitāti. Ieskaties un uzzini vairāk lucida.lv.