ŠŪPUĻTĪKLI VASARAS SEZONAI

šūpuļtīkliInterneta veikalā 1a.lv vari sameklēt plašā piedāvājumā preces mājoklim, pārgājieniem un arī brīvā laika pavadīšanai pie ūdeņiem. Ir taču vērts pasūtīt vajadzīgās preces interneta veikalā. Kā viena no plašā preču sortimenta precēm ir šūpuļtīkli

Ja gribi siltos vasaras vakarus pavadīt dārzā, Tev noteikti nepieciešami šūpuļtīkli. Šūpuļtīkli ir ērti un neaizņem daudz vietas, tāpēc piemēroti arī nelieliem piemājas dārziņiem. 1a.lv piedāvājumā esošie šūpuļtīkli ir kvalitatīvi un pieejami visdažādākajās krāsās. Jāpiebilst, ka šūpuļtīkli ir moderns risinājums jebkurā dārzā, ja vēlies patīkamu atpūtu. Turklāt šūpuļtīkli patiks gan pieaugušajiem, gan arī bērniem. Nezini, kur šūpuļtīkli nopērkami par labu cenu? Ieskaties interneta veikalā 1a.lv!

Ja ģimenē vai rados ir bērns vecumā līdz 3 gadiem, ir laiks pasūtīt pirmo velosipēdu – trīsriteni! Te tu varēsi iegādāties vairākus bērnu velosipēdu tipus, kuriem var noregulēt sēdekli un stūri attiecīgi bērna augumam.   Kā arī iespēja atlasīt velosipēdus pēc bērna auguma. Author, GMT Xtreme un citu zīmolu velosipēdi. Klāstā arī velosipēdi jauniešiem, pieaugušajiem, kā arī hibrīda tipa velosipēdi.

Ja nekas no iepriekš minētajām precēm nav domāts Tev, varbūt gribi nopirkt skrituļslidas? 1a.lv lapas labajā pusē atlasi aktuālos vienumus, atzīmējot skrituļslidu stilu – ātruma, bērnu vai brīvā laika un fitnesa skrituļslidas-, tipu, kā arī izmēru. Savukārt jautrībai mājās varētu pasūtīt batutu. Batuti dažādos izmēros kā bērniem, tā arī pieaugušajiem nodrošinās ne vien jautrus brīžus, bet arī uzlabos fizisko formu.

Jautras nakts pavadīšanai pie dabas pirms tam ir jāiegādājas attiecīgs inventārs. Pērc teltis, guļammaisus, matračus pie 1a.lv. Tur var atrast teltis no tādām preču zīmēm kā Ferrino, Euro Trail, Frettime, Lafuma u.c., turklāt labas kvalitātes! Dažāda izmēra teltis, līdz pat piecām vietām un augstu mitrumizturību, kas neļaus ūdenim izsūkties cauri telts materiālam un sagādāt nepatīkamus brīžus. Guļammaisi – visiem gadalaikiem, turklāt iespējams piemeklēt pēc komforta temperatūras. Matrači – jogas, piepūšamie u.c. – atrodami tūrisma un atpūtas preču kategorijā. Nepieciešama soma? Somas ceļošanai, ikdienas nepieciešamībai, alpīnismam, kā arī slēpošanas un trekinga somas u.c. – viss vienuviet. Tikai atliek atrast tev vispiemērotāko!

Ja esi nolēmis doties vairāku dienu pārgājienā pie ūdeņiem, ļoti labi noderēs arī tāds inventārs kā zivju meklētāji, plītiņas un gāzes degļi siltas maltītes gatavošanai. Arīdzan neiztrūkstoši ir ēšanas piederumi – pie 1a var pasūtīt termosus, pannas u.c. piederumus.

Ielūkojies interneta veikalā 1a.lv!