SPA PIEDĀVĀJUMI AIZMIRSTIET PAR IKDIENAS RŪPĒM

Neatkarīgi no tā — meklēts tiek viesnīcas numuriņš, vieta, kur patīkami atpūsties vai zāle, kur rīkot konferenci, „Baltvilla” to varēs sniegt. Kā arī – viss vajadzīgais tiek piedāvāts ar lielisku cenas un kvalitātes attiecību.

DAŽĀDU PARAMETRU KONFERENČU TELPAS PIEEJAMAS VIESNĪCĀ „BALTVILLA”

Konferences nav iespējamas, ja nav pasūtītas konferenču telpas. Tieši tādēļ „Baltvilla” klientiem iespējams nomāt izsmalcinātas un dažādi variējamas konferenču telpas ar visu vajadzīgo aprīkojumu un tehniku. Ņemot vērā to, ka telpas pieejamas ar dažādiem izmēriem un transformācijas iespējām, „Baltvillā” var norisināties patiešām plaša spektra konferences – atvērtās debates, lekcijas ar klases veida iekārtojumu, semināri ar „U” veidā izkārtotiem galdiem un krēsliem utt. Šo iemeslu dēļ konferenču telpas šajā viesnīcā ieguvušas atzinīgus vārdus no apmeklētājiem.

Vairāk informācijas- https://www.baltvilla.lv/konferences/telpas/

KONFERENCES ĪPAŠAS PADARA KVALITATĪVS SERVISS

Jāapzinās – konferences nav iespējams sarīkot bez atbilstoša aprīkojuma. Par visu vajadzīgo augstvērtīgai konferences norisei, rūpes uzņemsies viesnīcas pārstāvji. Viesnīcā, ņemot vērā klientu vajadzības, konferences zāles tiek nodrošinātas ar ierīcēm audio un video nodrošināšanai, projektoru, ekrānu, lapām, tāfeli un rakstāmpiederumiem, kondicionieri un visu pārējo, kas nepieciešams. Turklāt konferences starpbrīžos, kā arī pirms un pēc tās var pasūtīt kādu no uzkodu piedāvājumiem vai maltītēm. Savukārt, ja konferences beigu laiks ir vēls, tās dalībnieki var nakti pavadīt numuriņā.

 

 

Paralēli jau piedāvātajām iespējām „Baltvilla” servisa piedāvājumā atrodami arī dažādi spa piedāvājumi. Kad vēlaties baudīt nebijušas sajūtas, spa piedāvājumi ir īstā vieta, kur ielūkoties. Lai vairotu daudzveidību, viesnīcā tiek piedāvāti dažādi spa piedāvājumi, tajā skaitā spa konkrētām ķermeņa zonām, īpaši vīriešiem izstrādāts spa un spa procedūras ar īpašiem rituāliem. Bet pēc tam, kad nobaudīti spa piedāvājumi, varēsiet nogaršot atveldzēties vai paēst restorānā vai, noīrējot numuriņu, turpināt izbaudīt mierpilnu atpūtu mājīgajās viesnīcas telpās.

 

KONFERENČU ZĀLES — TELPA, BEZ KURAS KONFERENCE NAV IESPĒJAMA

Nav noliedzams, ka konferenču zāles ir nozīmīgākā komponente konferences norisē. „Baltvilla” konferenču zāles piedāvā dažādus plusus – tajās lielie logi paver skaistu ainavu un sniedz dabisko apgaismojumu; konferenču zāles ietver sevī gan modernu tehniku, gan mēbeles; pie ēkas pieejama bezmaksas autostāvvieta. Turklāt konferenču zāles ieturētas mūsdienīgā dizainā, kas nodrošina darba vides noskaņu, tādā veidā ļaujot koncentrēties uz veicamajiem darbiem. Ja gribat, pārtraukumos var tikt noorganizētas arī aktīvas atpūtas iespējas, piemēram, nūjošanas nodarbības.

 

Ne vien konferences zāli, bet arī atpūtu spa sniegt spēj „Baltvilla”. Ja Jūs interesē kāds no šiem piedāvājumiem, piesakieties mājaslapā www.baltvilla.lv jau tagad!