Sētas ikvienai mājai

sētas ikvienai mājai tvora.lvLai pasargātu savu privāto teritoriju no svešām acīm un radītu privātu zonu, to var īstenot ar dzīvesvietai un videi atbilstošu sētu.  Sētas tiek izgatavotas konkrēti pēc individuāla pasūtījuma, jo tie ir ļoti lielā krāsu spektrā un pēc izmēra piemērojami klienta prasībām.

Plašu teritoriju ierobežošanai biežāk izvēlas klasiskos koka žogus. Koka sētu pielāgošanā var izraudzīties: -starp vienpusējo, divpusējo koksnes dēļu novietojumu;-horizontālu vai vertikālus fasādes dēļu pārklājuma posmus. Somijas priedes koksne garantēs koksnes izturīgumu pret saules, lietus, mitruma ietekmi, ilgi saglabās sākotnējo žoga izskatu un kalpos ilgi.

Ja ir vēlme pēc masīva žoga, tad vislabākais variants būs Ziemeļu skandināvu stils – Gabioni akmens žogs. To konstruēšanā izmanto mkonstrukcijas no metāla, ko aizpilda ar lielākiem un mazākiem akmeņiem ar akmeņiem. Tādi žogu risinājumi pieejami visos iespējamos izmēros un izmantojami gan kā žoga stabi, nesošās sienas, sētas dekoratīvi elementi, kā arī dārzā galda vai krēslu vietā.

Žogu būvniecība no Aluzinic plātnēm

Bloku un moduļu sētu sistēmām ir izteiktas priekšrocības: izturība, ilgtermiņa kalpošanas periods, skaists vizuālais izskats un liels krāsu tonējums. Žogu uzstādīšanā izmanto ar speciālu materiāla pārklājumu apstrādātus Aluzinic plātņu dēļus , kas tos aizsargā no materiāla korozijas. Pasūtot moduļu sētu, pasūtītājs var izvēlēties vienkāršu vai abpusējo sētas plātņu pildījumu ar precīzi noteiktu atstarpēm tām standarta vai arkas formā. Bloku žogu būvniecībā tiek izmantoti dabīgā šķēluma, granīta piedevas celtniecības – SU un TO – bloku sistēmas..

*Žoga būvniecības blokiem SU ir plaša krāsas tonējumu izvēles iespēja un efektīga materiāla faktūra. Tie ir ātri un ērti uzstādāmi, kas nodrošinās īsā laika periodā izveidot mājas žogu. Lielākā priekšrocība – nav nepieciešamas šuves.

*TO žogu celtniecības bloki ir izmantojami gan žogu, gan arī dažādu namu fasāžu, puspagrabu celtniecībā un dekorēšanā u.tml.

Ienāc Tvora.lv un izvēlies žoga tipu un pasūti!