SAKOPTA UN DROŠA VIDE – LUCIDA.LV

apsaimniekošanaLucida ir īpašumu apsaimniekošanas uzņēmums, kas nodrošina kvalitatīvus uzkopšanas, telpu tīrīšanas un īpašumu apsaimniekošanas pakalpojumus dažādu sfēru un lielumu uzņēmumiem visā Latvijas teritorijā.

Lucida komanda nodarbojas ar teritorijas uzkopšanas darbiem, kā arī piedāvā telpu un logu tīrīšanu. Sortimentā arī sadzīves atkritumu apsaimniekošana, nodrošinot arī atkritumu konteineru īri un izvešanu, kas ir vajadzīgs pakalpojums visās sezonās. Tāpat – dažādu remontdarbu rezultātā rodas būvgruži, kuru izvešana bieži vien sagādā ne mazums raižu. Ja vajadzīga būvgružu izvešana, Lucida nodrošinās būvniecības atkritumu apsaimniekošanu, piedāvājot iznomāt dažādus būvgružu konteinerus jūsu vajadzībām.

Uzkopšanas servisa pakalpojumos ietverta grīdu tīrīšana, logu spodrināšana, vaskotas grīdas atjaunošana un vēl daudzi citi pakalpojumi, kas ir servisa Lucida.lv darbu sarakstā. Tīrīšanas pakalpojumi ir svarīgi visās sezonās, jo ikvienam no mums taču gribas dzīvot sakoptā vidē.

Būtiski, ka Lucida.lv nodrošina arī dārznieku pakalpojumus. Šī teritorijas uzkopšana ietver apzaļumotās zonas kopšanu un uzturēšanu, kā arī zālāju nopļaušanu un mēslošanu. Savukārt, ziemas sezonā būtiska būs sniega tīrīšana un izvešana. Bieži vien izvēlēties šos pakalpojumus ir izdevīgāk un ērtāk, nekā veikt darbus pašiem. Uzticiet rūpes par skaistu un sakoptu vidi profesionāļiem!

Ja nekustamā īpašuma apsaimniekošana ir uzticēta namu apsaimniekošanas servisam Lucida, variet būt droši, ka kvalitatīvus pakalpojumus sniegs profesionāli darbinieki. Namu apsaimniekošanā netrūkst dažādu situāciju, kad nepieciešama palīdzība.

Piemēram, ja ir iecere veikt remontdarbus, jums jāzina, ka Lucida.lv speciālisti uz remonta norises vietu ieradīsies, līdzi paņemot visu vajadzīgo. Tas nozīmē, ka jums nebūs jāsatraucas par nepieciešamo aprīkojumu remontdarbu veikšanai.

Savukārt, ja rodas problēmas elektroapgādes sistēmā, tās noteikti atrisinās profesionāli elektriķi. Tāpat – pieprasīti arī santehniķa pakalpojumi, jo ir maz cilvēku, kas spētu saviem spēkiem salabot bojātas ūdens caurules, atjaunot dzīvojamās platības ūdens padevi vai nomainīt kanalizācijas iekārtas. Savukārt alpīnista pakalpojumi noderēs darbos, kas saistīti ar lielu augstumu vai grūti pieejamām vietām, kur standarta risinājumi neder, piemēram, augstceltnēs logu un jumtu tīrīšana bez industriālo alpīnistu līdzdalības reizēm nav iespējama. Bet īpašuma drošību garantēt spēs atbilstoša apsardzes sistēma un apsardzes pakalpojumi.

Lucida.lv – tas ir pilna spektra mājas apsaimniekošanas pakalpojumu klāsts. Piedāvājumā ir arī speciālie darbi – piemēram, deratizācijas pasākumi, kam nepieciešamības gadījumā uzņēmums spēj nodrošināt kompleksu pieeju visam namam.

Ar individuālu pieeju katram klientam tiek piedāvāti vispiemērotākie risinājumi īpašumu apsaimniekošanai, tai pat laikā nodrošinot darba un izmaksu efektivitāti. Ieskaties , lai uzzinātu vairāk mājas lapā lucida.lv.