Rūpējies par spodrību ērti – lieto paklāju nomu

berendsen.lv maināmo paklāju servissNeskatoties uz to, ka iestādes grīdas tiek bieži uzkoptas, sliktos laika apstākļos, tās ir slapjas un netīras, veidojot nevēlamu ap,tmosfēru, kā arī paaugstinot risku paslīdēt? Jums palīdzēs . Paklāju noma ir pakalpojums, ar kura atbalstu var ilgāk saglabāt grīdas tīras, kā arī rūpējas par grīdu aizsardzību. Īpaši vajadzīgs maināmo paklāju serviss, kā arī citi AS Berendsen nodrošinātie pakalpojumi ir lietus un sniega laikā.

Maināmo paklāju paklāju serviss sniedz iespējas ar, kā atbalstu, patērējot mazāku darbu, jūs sasniegsiet labāku iznākumu. Paklāju serviss piedāvā sekojošus ieguvumus:

  • telpas ilgāk būs nepiegružotas;
  • grīdu tīrīšanai nebūs vajadzīgs tik daudz darba;
  • samazināsies izmaksas saimnieciskajām vajadzībām.

Jūs tiešām spēsiet ietaupīt – paklāju serviss necīnās ar sekām – paklāju servisa galvenais uzdevums ir cīnīties ar grīdu pienēsāšanu ar gružiem un slapjumu.

Paklāju serviss ir piedāvājums, kā nozīmīgākais uzdevums ir nodrošināt, lai jūsu darba vietā esošie maināmie paklāji nepārtraukti ir lieliskā stāvoklī. Šis pakalpojums ietver visas veicamās operācijas, lai jums visu laiku būtu pieejami iztīrīti, kā arī atbilstošā stāvoklī esoši maināmie paklāji – tiek piedāvāta grīdassegu īre, tīrīšana un citi pakalpojumi grīdassegu uzturēšanai. Lai palielinātu paklāju izmantojamības laika brīdi un palielinātu paklāju funkcionalitāti, maināmie paklāji tiek piesūcināti ar speciālu šķīdumu.

Maināmo paklāju noma lieliski var noderēt, ja snieg vai līst – telpas paliks bez slapjiem pleķiem, tāpēc samazināsies risks nokrist. Nozīmīgi, ka grīdu segums tiks labāk pasardāts un grīdas nevajadzēs tīrīt pēc ikvienas personas, kura ienāk pa durvīm. Maināmo paklāju noma palīdz pazemināt ne tikai tās izmaksas, kuras ir saistītas ar telpu tīrīšanu – noma ir, ka jums paklāji nav jāpērk, tāpat nav vajadzīgs iegādāties aprīkojumu paklāju kopšanai.

Kompānija Berendsen nodrošinās, ka ir iznomājami it visu vajadzīgo tipu paklāji, piemēram, kokvilnas paklāji, skreiperi un pārējie. Tā kā kokvilnas paklāji var uzsūkt pat 5 reizes vairāk slapjuma par savu nekā sver, grīdassegas lieliski var noderēt lietainā laikā. Sintētiskās šķiedras paklāji tiešām pārliecinoši savāc gružus no kurpēm, bet lielo gružu savākšanai ir paredzēti skreiperi.