RĪKO SAVIESĪGU PASĀKUMU, BET NEPIECIEŠAMI KRĒSLI? LABĀKOS PIEDĀVĀJUMUS MEKLĒ AKURATS.LV  

Krēslu un galdu noma akuratsDrīz sāksies gada siltā sezona, kas nozīmē arī dažādus pasākumus.

Ja arī tu esi iecerējis organizēt kādu saviesīgu pasākumu, taču nezini, kur dabūt vajadzīgo aprīkojumu, izvēlies Akurats.lv piedāvātās iespējas un īrē pasākumam vajadzīgo aprīkojumu. Kopā ar Akurats.lv varēsi uzrīkot neaizmirstamus svētkus!

Piemēram, ja vajadzīga telts vai nojume, Akurats.lv būs vispiemērotākā izvēle – pieejamas dažādas teltis, tādejādi katrs varēs atrast visoptimālāko variantu. Telts noma būs labākais risinājums, ja telts vajadzīga tikai uz noteiktu laika posmu. Akurats.lv nodrošinātā nojumes noma, ir pakalpojums, kuru novērtē daudzi tirdziņu, festivālu un citu pasākumu organizatori un dalībnieki.

Savukārt, ja nepieciešami krēsli, Akurats.lv nodrošina arī tos. Krēslu noma nodrošina gan krēslus banketam, gan bāra krēslus , kā arī  parastus krēslus, piemēram, prezentācijām un biznesa apspriedēm.

Svarīgi piebilst, ka piedāvājumā arī galdi! Nomā pieejami gan stāvgaldi, gan banketu galdi. Pie gaumīgajiem stāvgaldiem, ērti sasēsties varēs četri cilvēki. Savukārt banketu galdi pieejami divos dažādos izmēros. Šie apaļie galdi izceļas ar elegantu dizainu, tādēļ iederēsies ikvienā interjerā.

Krēslu un galdu noma – noderīga iespēja saņemt tieši konkrētajam pasākumam atbilstošāko aprīkojumu, tādā skaitā, cik tas nepieciešams. Krēslu un galdu īre ir arī lielisks variants, kā ietaupīt, jo nav jādomā, kur uzglabāt aprīkojumu pēc pasākuma beigām.

Ir padomāts arī par tiem, kurus aizrauj neformālas ballītes – Akurats.lv sortimentā stilīgi bāra krēsli un pat bāra lete! Izmanto šo iespēju, lai uzrīkotu lielisku pasākumu !

Lai pasākums brīvā dabā būtu izdevies jebkuros laikapstākļos, būtiski parūpēties ne tikai par piemērotu telti vai nojumi, bet arī par sildlampām, kas nodrošinās komfortu katram pasākuma apmeklētājam. Akurats.lv sildītāji būs labs risinājums tad, ja pasākums turpināsies arī vakarā un naktī. Aprēķinot, cik šādi gāzes sildītāji būs vajadzīgi, jāņem vērā, ka ar vienu šādu sildlampu var apsildīt 20 kvadrātmetrus lielu platību.

Izmantot Akurats.lv sniegtos pakalpojumus ir vienkārši un ērti. Akurats.lv darbinieki nodrošina gan aprīkojuma piegādi uz pasākuma norises vietu, gan arī montāžu un demontāžu. Akurats.lv – lai svētki izdodas!