PLAŠĀKĀ PAKALPOJUMU IZVĒLE UN UZTICAMS SERVISS 10 GADU ILGUMĀ PIE „AKURĀTS”

images (7)Organizējot jebkāda veida pasākumu iekštelpās un ārā, tradicionāli būtiska ir galdu un solu noma, lai sēdinātu apmeklētājus un uzservētu ēdienu vai novietotu atbilstošos materiālus. Līdzīgi nepieciešama ikvienā sezonā ir arī nojumes īre, kas ļaus patverties no dažādām dabas stihijām. Augstvērtīgu pasākumu aprīkojumu un profesionālu servisu jau 10 gadu ilgumā jebkur Latvijā nodrošina firma “Akurāts”.

Vienkāršs un ērts risinājums, lai svinību apmeklētājiem nav jāpaliek kājās, ir galdu un solu noma. „Akurāts” nodrošinātā galdu un solu noma labi iederēsies gan dārza svētkos, gan festivālos un citos svētkos. Turklāt šo galdu un solu salikšana un demontēšana ir salīdzinoši nesarežģīti un raiti padarāma .

Krēslu noma būs piemērota ikkatram notikumam, kurā dalībniekiem vajadzīgs apsēsties kaut uz neilgu mirkli – kāzām, korporatīvajiem banketiem, pilsētas svētkiem, gadatirgiem un citur. „Akurāts” pakalpojumu klāstā ietilpst trīs veidu krēsli, sniedzot iespēju visiem atrast labāko variantu. Piedāvājumā ir viegli pārvadājami un melni krēsli, komfortabli krēsli , kā arī eleganti bāra krēsli. Lai svētku rīkošanas norisi vienkāršotu, krēslu noma ietver arī visu rezervēto krēslu atvešanas un uzstādīšanas iespēju gan sākumā, gan pēc notikuma.

Telts noma un nojumes īre ir lielisks risinājums, lai, organizējot pasākumu zem klajas debess, tas izdotos arī nelabvēlīgu laikapstākļu reizēs. Pastāv iespēja izraudzīties starp teju duča atšķirīgu plašumu nojumēm visdažādāko svētku vajadzībām. Teltis iespējams iznomāt gan ar plastmasas vai koka grīdas segumu, kā arī bez tās. „Akurāts” telts noma tiek bieži pielietota gadatirgos, pilsētas svētkos, tādos notikumos kā Baltic Beach Party un citur. Tāpat teltis un nojumes būs praktiskas uzglabāšanai un citām funkcijām.

Ja plānots mūzikas koncerts vai gaidāmas cita veida performances, nepieciešamība ir saliekama skatuve. „Akurāts” pasākumu serviss nodrošina augstvērtīgas dažāda plašuma, laukuma un stāvuma skatuves saskaņā ar ikviena nepieciešamībām. Uz skatuves iespējams iekārtot arī speciālu oratora pulti, ja  iecerēta runas teikšana. Saliekama skatuve pavērs iespēju uz tās demonstrēto veiksmīgi redzēt gan tuvumā, gan tālumā esošajiem skatītājiem.

Ja aktuāla nebūs saliekama skatuve vai telts noma, Akurats.lv apskatāms arī cits  aprīkojums pasākumiem plašā  izvēlē, tajā skaitā ledus trauki, sildītāji un dārza mēbeles. Vienlaikus uzņēmuma komandas individuālā pieeja, profesionālais serviss un veiksmīgie varianti sniegs kvalitatīvu un drošu norises vietu neaizmirstamiem svētkiem. Organizējiet un realizējiet savu pašu skaistāko dienu kopā ar http://akurats.lv/!