PLĀNO REMONTU MĀJOKLĪ VAI BIROJĀ? UZTICI TĀ VEIKŠANU PROFESIONĀĻIEM – LUCIDA.LV  

Lucida apsaimniekošanaReizēm vienam cilvēkam uzņemties nama apsaimniekošanu nav nemaz tik vienkāršs uzdevums, tāpēc daudzi to uztic profesionāļiem. Ja jums vajadzīga nekustamā īpašuma uzkopšana, droši vērsieties pie Lucida komandas – pieredzējuši speciālisti, kas ikdienā strādā ar dažāda veida namu apsaimniekošanas jautājumiem būs ieinteresēti palīdzēt.

Lucida pakalpojumi būs noderīgi gadījumos, ja nepieciešama apkārtējās teritorijas uzkopšana, labiekārtošana vai tamlīdzīgi.  Lucida nodrošinātos ēku apsaimniekošanas pakalpojumus izmanto lieli uzņēmumi, kā arī privātpersonas. Tāpat uzkopšanas serviss sniedz arī telpu tīrīšanas, logu mazgāšanas pakalpojumus. Būtiski, ka sortimentā arī sadzīves atkritumu apsaimniekošana.

Lai gan internetā atrodama informācija par dažāda veida uzkopšanas servisiem, ir būtiski tos izvērtēt sīkāk, jo uzkopšanas firmas var atšķirties gan ar pakalpojumu kvalitāti, gan ar izcenojumiem. Lucida savus klientus pārsteidz ar kvalitatīvu darbu izpildi. Un ,kā zināms, pareiza uzkopšana jūtami ietaupa naudu, laiku un arī pacietību.

Savukārt tiem, kuriem aktuāla teritorijas uzkopšana, Lucida.lv sniedz arī dārznieku pakalpojumus, nodrošina zaļās zonas kopšanu un uzturēšanu, kā arī var palīdzēt pie zālāju pļaušanas un mēslošanas. Dārza tehnika nav tā, ko cilvēks katru gadu iegādājas jaunu. Ja zālājs jānopļauj tikai pāris reizes sezonā, tad tā vietā, lai iegādātos vajadzīgo dārza tehniku, lētāk būs izvēlēties zāles pļāvēja pakalpojumus. Tāpat piedāvājumā arī sniega tīrīšana un izvešana.

Apsaimniekošanas darbi nereti prasa profesionālu pieeju. Tieši tādēļ, nekustamā īpašuma apsaimniekošana ar Lucida.lv dos pārliecību, ka nepieciešamības gadījumā saņemsiet labāko servisu.

Piemēram, ja plānojat veikt remontdarbus, jums jāzina, ka Lucida.lv speciālisti uz remonta norises vietu ieradīsiesar visu nepieciešamo. Tas nozīmē, ka jums nebūs jāsatraucas par vajadzīgo aprīkojumu remonta veikšanai.

Savukārt, ja radušās problēmas elektroapgādes sistēmā, tās katrā ziņā atrisinās pieredzējuši elektriķi. Tāpat – santehniķa pakalpojumi ir bijuši pieprasīti visos laikos, jo ir maz cilvēku, kas spētu saviem spēkiem salabot bojātas ūdens caurules, atjaunot dzīvojamās platības ūdens padevi vai nomainīt kanalizācijas iekārtas. Savukārt alpīnista pakalpojumi būs noderīgi darbos, kas saistīti ar lielu augstumu vai grūti pieejamām vietām, kur standarta risinājumi neder. Bet īpašuma drošību garantēt spēs apsardzes sistēma un apsardzes pakalpojumi.

Lucida.lv – tas ir pilna spektra nama apsaimniekošanas pakalpojumu klāsts. Piedāvājumā ir arī speciālie darbi – piemēram, deratizācijas pakalpojumi, kam nepieciešamības gadījumā uzņēmums nodrošina kompleksu pieeju visam namam.

Ar individuālu pieeju katram klientam tiek piedāvāti vispiemērotākie risinājumi īpašumu apsaimniekošanai, tajā pašā laikā nodrošinot darba un izmaksu efektivitāti. Ieskaties un uzzini vairāk http://lucida.lv/