Pirmais kredīts bez maksas un ķīlas – saņem aizdevumu izdevīgi – Viasms.lv!

viasms.lv kredīts bez ķīlasPie vairākiem ātrajiem aizdevējiem ir pieejams pirmais kredīts bez maksas un ķīlas – izdevīgs kredīts jaunajiem klientiem. Šis aizdevums piedāvā iespēju aizņemties pilnīgi bez maksas un ķīlas. Jums būs jāatdod tikpat, cik saņēmāt kredīta ņemšanas brīdī, jo kredītam nepiemēro ne mēneša procentu likmi, ne komisijas maksu, ne citus papildus maksājumus. Vai ir iespējams nosaukt vēl izdevīgāku aizdevumu?

Pirmais kredīts bez maksas un ķīlas:

  • Aizdevums piemērots mazu izmaksu segšanai;
  • Aizdeviums ir pieejams bez procentu maksājumiem;
  • Atkārtotiem aizdevumiem piemēro komisijas maksu.

Aizdevums bez maksas un ķīlas ir aizdevums, kas ir pieejams bez gada procentu likmes un komisijas maksas. Izmantojot šo kredītu, jums būs jāatmaksā tikpat, cik saņēmāt aizņemoties. Tas nozīmē, ka jūs pilnīgi bez maksas un ķīlas var iepazīties ar priekšrocībām, ko piedāvā ātrie kredīti, kā arī pārbaudīt attiecīgā aizdevēja sniegto servisu. Pašlaik pirmais kredīts bez maksas un ķīlas tiek izsniegts pie vairākiem ātrajiem kredītdevējiem.

Ņemot vērā, ka pirmais kredīts bez maksas un ķīlas ir ātrais kredīts, tā maksimālā summa visbiežāk nesasniedz dažus simtus latu. Viens no lielākajiem iespējamiem ātrajiem bezmaksas aizdevumiem ir 200 lati. Lielākajā daļā gadījumu bez maksas un ķīlas ir iespējams aizņemties līdz 100 vai 150 latiem. Parasti ātrais bezmaksas kredīts ir jāatdod termiņā līdz 30 dienām. Ja vēlaties, kredītu var atdot arī ātrāk.

Jāpiebilst, ka pirmais kredīts bez maksas un ķīlas ir pieejams tikai personām, kas pie attiecīgā kredītdevēja saņem kredītu pirmo reizi. Nākamajiem aizdevumiem piemēro noteiktu procentu likmi. Tiesa, tiem ir pieejamas citas priekšrocības. Kompāniju esošie klienti parasti var aizņemties lielākus aizdevumus, to apjoms var būt dažas reizes lielāks nekā pirmajam aizdevumam. Tāpat, saņemot nākamo kredītu, nav nepieciešams atkārtoti reģistrēties aizdevēja sistēmā.