Pieslēdz IZZI internetā un saņem 5 LS atlaidi

Piesaki Izzi internetāInternets ir iespēju pasaule. Tas sniedz gan informatīvas ziņas par notikumiem Latvijā un pasaulē, gan arī ļauj izklaidēties dažādās spēļu un video lapās. Protams, internets mūsdienās ir būtisks atbalsts arī darbā un mācībās.

Vislielākā interneta iespēja ir tā sniegtās informācijas apjoms un plašums – tā ir dzīve bez robežām. Var pat apgalvot, ka internetā ir iespējams atrast visu. Tāpēc nav nekas neparast, ka daudzi uzņēmu piedāvā iepazīties un pieslēgt savus pakalpojumus, tieši izmantojot internetu. Arī IZZI piedāvā šādu iespēju, proti, pieslēdz jebkuru IZZI pakalpojumu internetā un saņem 5 LS atlaidi rēķinam. Vai tas nav izdevīgi? Piedāvājums ir domāts gan jaunajiem IZZI klientiem, kuri tikai vēlas sākt izmantot gan interneta, gan TV iespējas, gan arī esošajiem IZZI klientiem, piesakot un izvēloties kādu jaunu pakalpojumu vai plašākas funkcijas līdzšinējiem pakalpojumiem.Atlaide tiks piešķirta nākamajam rēķinam pēc pakalpojuma ierīkošanas.

Kompānija IZZI saviem klientiem piedāvā plašu pakalpojumu klāstu. Jums ir iespēja izvēlēties starp kabeļinternetu un mobilo internetu. Abu šo internetu ātrums un iespējas ļaus paveikt visus darbus un atrast piemērotas izklaides, bet dažādie tarifu plāni ļaus atrast sev ekonomiski visizdevīgāko pieslēguma variantu risinājumu. Piemēram, digitālās televīzijas piedāvājumā ir plašs TV kanālu klāsts visdažādākajām gaumēm un interesēm. Pilnīga izvēles un rīcības brīvība, sākot no sporta un beidzot ar romantisko kino. IZZI piedāvā arī telefonu sakarus. Tātad tikai jāatceras, pieslēdzot IZZI pakalpojumus internetā tu saņemsi arī 5 LS atlaidi.

Uzņēmuma mājas lapā www.izzi.lv ir iespējams atrast plašāku ieskatu un gūt atbildes un visiem interesējošajiem jautājumiem, kā arī pieteikt IZZI pakalpojumiem. Uzņēmuma pārstāvji pēc sazināsies ar Tevi un noskaidros visas formalitātes.

Internets visas darbības padara neticami vienkāršas. Vairs pat nav jāiziet no mājas, lai pieteiktos kāda pakalpojuma izmantošanai. Latvijas nemīlīgajās ziemās, kad ceļi mēdz bieži būt neizbraucami un slideni un aizputināti, tas ir izdevīgi un atvieglo ikdienas raizes. Izvēlies sev vajadzīgo un pieslēdz to internetā. IZZI nav vienīgais, kas sniedz lieliskus piedāvājumus. Arī kompānija Lattelecom piedāvā iespēju pieteikties saviem pakalpojumiem internetā, kā arī izmantot citas iespējas.