Pie uzņēmuma Akurāts ne tikai banketu galdu īre  

Nojumes nomaKompānija Akurāts ir uzņēmums, kas iznomā visu nepieciešamo aprīkojumu pasākumiem. Vērienīgiem pasākumiem un viesībām labākais risinājums būs banketu galdu noma. Aprīkojuma īre ir tiešām ērta izdevība, kā panākt, ka nepieciešamajā vietā un laikā būtu pieejams nepieciešamais galdiņu skaits. Jums nevajadzēs aprīkojumu iegādāties, ne uztraukties, kur galdus uzglabāt.

Izmantojot iespējas, ko piedāvā banketu galda noma, viesību noorganizēšana ir tik vienkārša kā nekad agrāk. Galdu īrei ir dažas tiešām būtiskas priekšrocības:

•   Galdi patiešām labi derēs viesībām, banketiem un citiem gadījumiem;

•   Jāmaksā vienīgi par laika posmu, kamēr aprīkojums vajadzīgs;

•   Par aprīkojuma montāžu gādās profesionāļi

Uzņēmuma Akurāts iznomātie apaļie galdiņi ļoti labi noderēs gan svinībām, gan banketiem, gan pārējiem pasākumiem. Tiem piemīt vienkāršs, kā arī gaumīgs dizains – virspuse ir apļa formas, gaišā krāsā, bet galdu rāmis ir pelēkā metāla krāsā. Atkarībā no nepieciešamības, jūs varat izvēlēt vienu no diviem galdu lielumiem – galdu rādiuss var būt 76,5 vai 91,5 centimetrus plats.

Pie kompānijas Akurāts var iznomāt arī banketu krēslus. Ja neesat plānojis, ka svinīgā mielasta dalībnieki stāv kājās, banketu galdu noma bez tiem piemērotu krēslu nomas ir diezgan bezjēdzīga. SIA Akurāts izīrētie krēsli ir melni, tie ir izgatavoti no mīksta materiāla un labi noderēs svinībās un banketos, kuros ilgi nepieciešams sēdēt. Lai radītu notikumam svinīgāku noskaņu ir pieejamas arī dekorācijas, kā arī saskaņoti galdauti un krēslu apvalki.

Atcerieties, ka kopumā SIA “Akurāts” sortimentā iespējama nojumes noma, stāvgaldu noma, telts noma jeb īre. Pēc vajadzības ir iznomājami arī banketu un bāra krēsli.