Patēriņa kredīts auto iegādei

Ja vēlaties iegādāties auto, taču šobrīd nepietiek līdzekļu, tad varat izvēlēties patēriņa kredītu – tas palīdzēs Jums piepildīt loloto sapni. Kredīta apjoms ir atkarīgs no Jūsu vēlmēm, tā kā varat izvēlēties brīvi un neierobežoti.

Kur aizņemties auto iegādei?

Šādu pakalpojumu piedāvā gan banku kreditori, gan nebanku aizdevēji. Varat izvēlēties arī opciju auto līzings, jo tas darbojas līdzīgi – maksāsiet pa daļām, turklāt auto varēsiet lietot jau uzreiz. Ja Jums ir stabili ikmēneša ienākumi, ar kuriem pietiks kredīta atmaksai, varat apsvērt šo iespēju ņemt aizdevumu.

Kādi nebanku aizdevēji piedāvā šo pakalpojumu?

Varat izvēlēties, piemēram, Mogo vai InCredit. Mogo Jums var piedāvāt kredītu ar pirmo iemaksu 10% vērtībā no Jūsu izvēlētā auto. Ja esat LR pastāvīgais iedzīvotājs ar pastāvīgiem ienākumiem, tad šis pakalpojums Jums ir pieejams. Turklāt varat atmaksāt kredītu ātrāk bez soda naudas, un Jums nebūs jāsamaksā papildu procenti. Termiņš šim kredītam – līdz 5 gadiem. Arī noformēt līgumu ir samērā vienkārši – to varat veikt gan internetā, gan klientu apkalpošanas centrā. To Jūs varat noformēt pāris minūšu laikā, un apstiprinājumu saņemsiet dažu stundu laikā.

Savukārt pie InCredit (http://www.draugiem.lv/incredit/) varat saņemt patēriņa kredītu auto iegādei līdz pat 25 000 eiro. Jums jābūt vismaz 21 gadu vecam, un, līdzīgi kā pie Mogo, arī šeit pirmā iemaksa sastāda 10% no visas auto summas. Ja Jūsu darbs paredz, ka ilgstoši esat ārpus Latvijas, būs vajadzīgs arī galvotājs. Ja Jūsu kredīta summa ir līdz 6000 eiro, tad nav vajadzīga ne ķīla, ne KASKO apdrošināšana. Šādā gadījumā termiņš būs līdz 5 gadiem. Ja vēlaties lielāku gan summu, gan termiņu, būs vajadzīga KASKO apdrošināšana. Šo kredītu varat noformēt internetā, taču, lai noslēgtu līgumu, būs jādodas uz kādu no klientu servisa filiālēm.