PASTĀVĪGĀS ŪDENS PIEVEDUMA SISTĒMAS UN SILTUMSŪKŅU IERĪKOŠANA – ATRODI LABĀKO RISINĀJUMU AR UDENSJUMS.LV

aku urbšanaŪdens apgādes tīkla uzstādīšana ir viens no sarežģītākajiem darbiem. Tāpēc ir jāizvēlas profesionāļi, kas ir kompetenti šajā jomā. Tā kā darbinieki no Udensjums.lv ir praktizējušies tieši ūdens autonomās pieveduma struktūras īstenošanā, tiek garantēts gan klientiem draudzīgs serviss, gan servisa augstā kvalitāte. Tamdēļ, ja tavos saimniecības darbos ir ūdens pieveduma sistēmas izveidošana, konsultējies ar Udensjums.lv ekspertiem. Udensjums.lv kompetences pārziņā ir arī siltumsūkņu uzstādīšana un mini ekskavatora pakalpojumi.

Udensjums.lv pakalpojumu klāstā ir mini ekskavatora risinājumi. Tas ir ļoti praktisks pie visādiem rakšanas darbiem, zemes labiekārtošanas situācijā, ceļa seguma konstruēšanā, kā arī ziemas laikā, lai izvestu sniegu. Ja plāno iekārtot teritoriju, mini ekskavatora serviss piemērots augsnes sagatavošanai apstādījumiem . Udensjums.lv servisa klāstā arīdzan siltumsūkņu ierīkošana autonomās apkures sistēmas īstenošanā. Siltumsūkņi mazina mājas energopatēriņu apsildei par teju 80 % , ja salīdzina ar pārējiem apkures variantiem. Tie ne vien nodrošina apsildi, bet arī paredz mājokļa dzesēšanu vasaras laikā.

Udensjums.lv speciālisti nodarbojas arī ar dziļurbumu izveidi un ūdens piegādes sistēmas ierīkošanu. Atkarībā no no zemes slāņa, grunts sastāva un dziļurbuma dziļuma, speciālisti to uzmontēs aptuveni 10 dienu laikā ierīkos artēzisko aku. Ja grunts sastāvā ir palielināts dzelzs un kaļķa piesātinājums, iespējams ierīkot atbilstošos ūdens filtrus, kas attīrīs ūdeni un padarīs piemērotu lietošanai uzturā. Dziļurbuma uzstādīšana ir svarīga ikkatram, kam īpašumam nav pilsētas ūdensvada pievada sistēma. Tā kā artēzisko aku urbšana notiek pamatiežos, tas ir pasargāts gan no dažādiem bakterioloģiskiem piesārņojumiem, gan ir arī labākas kvalitātes un arī tīrāks. Ūdens autonomās piegādes sistēma dziļurbumos ir ar bagātīgiem ūdens krājumiem, tādējādi nevajadzēs uztraukties par lielāku ūdens patēriņu vai ūdens piegādes traucējumiem. Uzzini vairāk par artēzisko aku urbšanu jau tagad – http://www.udensjums.lv/lv/pakalpojumi/dzilurbuma-aka-arteziskais-urbums

Ja tev ir nepieciešama siltumsūkņu uzstādīšana, dziļurbumu ierīkošana vai kāds ūdensapgādes sistēmas izveides variants, griezies pie ekspertiem no Udensjums.lv. Tev visizdevīgākie un iespēju robežās optimālākie ūdens apgādes risinājumi ar lielu ekspluatācijas periodu.