Parfimērijas pasaule!

Pieņemākās lokācijas, kur parasti uzklāj vai izsmidzina smaržas ir delnas un kakls. Bet vai Jūs zināt kādēļ? Izsmidzinot smaržas vietās, vietās kur ir pulss, jo tādējādi aromāts būs labāk pamanāmāks. Smaržas var uzklāt arī uz ceļa locītavā, pie krūtīm, pie elkoņu locītavām. Vēl populāri ir gaisā izveidot smaržu mākoni un iziet tam cauri. Lai izveidotu mākoni, pāris reizes izpūšiet smaržas gaisā un izejiet cauri izveidotajam smaržu mākonim. Svarīgi ir arī nepārcensties ar smaržu lietošanu, jo pārāk daudz smaržas var radīt pretēju efektu cerētajam.

Kāda ir smaržu izstrāde

Parfimērija ir lieliska niša, kura liek mūsu degunam justies kā septītajās debesis, ja ir izdevies izveidot aromātu, kurš nav pārāk spēcīgs un traucējošs. Smaržas tiek izstrādātas pēc veselas sistēmas, pēc kuras var viegli noteikt pareizās proporcijas, lai tiktu izveidots vienreizējs aromāts un smaržu pircēji būtu iepriecināti. Visas mums apkārt esošās smaržas, tiešā veidā ietekmē mūsu garastāvokli, tāpēc ir ļoti svarīgi nekļūdīties ar pareizajiem aromātiem un to proporcijām. Ņemot vērā to, ka smaržas nonāk tiešā saskarē ar ādu, vēl viens solis smaržu izveidē ir ēterisko eļļu pārbaude, tādā veidā pārliecinoties vai eļļai nepiemīt alerģiskas īpašības.

Kādās grupās smaržas iedalas.

Aromātu pasaulē ir viegli apmaldīties, tomēr smaržu ražotāji dara visu, lai smaržas var notirgot, tāpēc tās iedala 3 kategorijās, lai pārdevējs var vieglāk izprast klienta vēlmes. Smaržas tiek iedalītas jutekliskajās, klasiskajās un delikātajās. Ja pārdevējs ir gana zinošs, kad uzklausa klientu var viegli piedāvāt atbilstošās smaržas, jo pateicoties šīm kategorijām, smaržu pasaulē viegli orientēties ne tikai pārdevējam, bet arī klientam.

Kādas ir ziemas smaržas.

Aukstumā cilvēkam pietrūkst gan emocionālais, gan fiziskais siltums. Var dažādi iedalīt smaržas – tādas, kuras lieto priekš speciāla pasākuma vai pēc gadalaika. Karstā vasaras dienā cilvēki lieto atsvaidzinošas un svaigas smaržas. Savukārt ziemā populāri ir svaigie, bet mazliet eksotiskākie un siltāki aromāti. Katrā gadalaikā un temperatūrā, smaržas uz mūsu ādas reaģē savādāk – dažas ātrāk izgaro, bet citas paliek vēl spēcīgākas. Svaigie un ātri gaistošie aromāti nav vēlami ziemā, tīri ekonomisku apsvērumu dēļ, jo tās ātrāk izgaros.

Iegādājies vīriešu smaržas interneta veikalā!