Par auto pārdošanu un kredītiem

Pārdot auto vai ņemt kredītu, izmantojot savu auto kā ķīlu? Kad nepieciešami līdzekļi finansiālu grūtību atrisināšanai, Jums vajadzētu izsvērt abu iepriekš minēto iespēju par un pret?

Kādas ir labās un sliktās puses sava auto pārdošanai? Lai auto pārdotu, tam nav jāpieder Jums pilnībā. Daļu naudas no auto pārdošanas var izmantot, lai nomaksātu atlikušo mašīnas vērtību un starpība paliek Jums. Šāda papildus nauda tad arī var tikt izmantota Jūsu finansiālo problēmu atrisināšanai. Auto pārdošanai kā papildus līdzekļu avotam ir savi trūkumi. Auto nav iespējams pārdot vienā dienā. Izvēloties šo risinājumu, papildus nauda nenāks nekavējoties. Ko Jūs darīsiet bez auto? Kad auto būs pārdots, kā tiksiet uz darbu vai skolu? Ja plānojat iegādāties jaunu auto, vai esat apsvēris to, vai Jūsu kredītvēsture ir pietiekoši laba, lai saņemtu auto līzingu no bankas vai citas kredītiestādes? Vai Jums būs pietiekoši daudz līdzekļu auto reģistrēšanai un saistīto nodevu nomaksai?

Daļa cilvēku savu auto izvēlas pārdot, lai atbrīvotos no augstajām ikmēneša izmaksām, lai uzlabotu savu finansiālo stāvokli. Iespējams Jūs vēlaties iegādāties auto, kam ir efektīvāks degvielas patēriņš vai arī kurā iespējams ietilpināt vairāk pasažieru? Aizdevums pret auto ķīlu šādas problēmas neatrisinās – Jums nepieciešams pārdot savu esošo auto un iegādāties jaunu. Neskatoties uz to, kāda ir Jūsu finansiālā situācija, kārtīgi apdomājiet, vai automašīnas pārdošana tik tiešām ir labākais risinājums.

Vairumam cilvēku automašīna ir pirmā nepieciešamība. Ne visur pieejams sabiedriskais transports un pārvietošanās bez auto īpaši šādās vietās var sagādāt problēmas. Šāds lēmums ir kārtīgi jāpārdomā, izsverot visus Jums pieejamos variantus. Pieņemot izdevīgāko lēmumu, Jūs uzlabosiet savu finansiālo situāciju ne tikai šodien, bet arī nākotnē.